Кеторол Експрес

«Кеторол Експрес» – швидка перемога над гострим болем!

Якщо запитати у будь-якої людини, чи болів у неї коли-небудь зуб, переважна більшість відповість: «Так!»  І майже всі пригадають, що це завжди стається раптово. Вночі. У відпустці, коли свій стоматолог далеко. Або перед важливою подією. Ви готуєтеся до зустрічі з клієнтом, йдете на співбесіду або на доленосні перемовини, аж тут бац – і таке!

Уявіть собі ще одну ситуацію: ви тренуєтесь у спортивній залі. Викладаєтеся на повну, потягнули якусь зв’язку – і на очі навертаються сльози болю. Знайомо? Звісно, в таких ситуаціях слід звернутися до лікаря – стоматолога, травматолога, гінеколога при періодичних болях у жінок тощо. А коли виникє раптовий біль, дотримуйтеся простого правила – в домашній аптечці має бути ефективний знеболювальний. Його навіть варто носити із собою – у житті всяке буває.

засіб проти болю

«Кеторол Експрес» (Dr. Reddy’s Laboratories Ltd) – анальгетичний і протизапальний засіб із вираженою та швидкою дією. Його активна речовина – кеторолак вирізняється серед інших нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП) силою знеболювального ефекту. Його навіть порівнюють із морфіном, однак, на відміну від опіоїдів, кеторолак не пригнічує дихання, не чинить седативного ефекту та не викликає небезпечної медикаментозної залежності¹. На поличках українських аптек можна побачити чимало таблетованих препаратів кеторолаку. Вони ефективно втамовують біль приблизно за годину після прийому. А  якщо потрібно швидше? У такому випадку на допомогу прийде «Кеторол Експрес». Зверніть увагу на напис на його упаковці – «таблетки, що диспергуються у ротовій порожнині». Ця технологія забезпечує стрімке, протягом 30 секунд, розчинення таблетки в роті, засіб навіть водою запивати не потрібно. Після розчинення таблетки діюча речовина швидко всмоктується і пацієнт менш ніж за 10 хвилин починає відчувати, як біль відступає². Це важливо, адже коли людина страждає від сильного болю, їй не доведеться цілу годину чекати полегшення! І навіть не потрібно шукати воду, щоб запити ліки – погодьтесь, що коли болить, така метушня – лише зайвий клопіт.

Таблеткою «Кеторол Експрес» можна скористатися де завгодно – на роботі, в спортивному залі, під час подорожі та навіть на важливій події. До речі, люди, що потерпають від болю, насам­перед йдуть в аптеку. Для таких ситуацій «Кеторол Експрес» – справжня знахідка! Запропонуйте відвідувачу прийняти препарат одразу в аптеці: жодних склянок чи пляшок, лише таблетка на язик – і за 10 хвилин вам щиро подякують! І не хвилюйтеся про смаковий дискомфорт клієнта – «Кеторол Експрес» не гіркий і не солоний, він має приємний смак м’яти.

Кеторол експрес

Тож підсумуємо:

• на випадок раптового болю із собою слід мати ефективний знеболювальний;

• «Кеторол Експрес» – протизапальний та знеболювальний засіб, що забезпечує виражену анальгезію через діючу речовину – кеторолак та швидке настання ефекту через іноваційну лікарську форму – ородисперсні таблетки;

• «Кеторол Експрес» – це зручне знеболення, доступне в будь-який час у будь-якому місці, оскільки таблетки, що диспергуються в роті, не потрібно запивати водою.

Рекомендуючи «Кеторол Експрес», важливо пам’ятати, що препарат не призначений для тривалого використання. Показаннями до його застосування є короткочасне (не більше 5 діб) лікування болю помірної інтенсивності, а також гострого болю різного походження, зокрема і післяопераційного. За необхідності препарат можна приймати до 4-х разів на добу, з інтервалом 4-6 годин¹.

Отже, знання – це сила! Гострий біль? Ви знаєте, за допомогою чого та як його здолати!

Використані джерела:

  1. Інструкція для медичного застосування лікарського засобу Кеторол Експрес.
  2. Патентна публікація WO 2018/ 197932 Al. PHARMACEUTICAL COMPOSITIONS OF KETOROLAC. Applicant: DR. REDDY’S LABORATORIES LTD. Доступ за посиланням: https://patentscope.wipo.int/search/en/detail.jsf?docId=WO2018197932.

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook