Кеторол Експрес

«Кеторол Експрес»: біль не має шансів!

Який аналгетик обрати? Цю проблему працівник першого столу змушений вирішувати доволі часто, адже запит на знеболювальне – один з найбільш поширених. І це не дивно – біль супроводжує безліч гострих та хронічних захворювань, а також спортивні та побутові травми. Проте не кожен знеболювальний засіб здатен впоратись із болем помірної або високої інтенсивності. Одним з найпотужніших аналгетиків справедливо вважають кеторолак – нестероїдний протизапальний препарат (НПЗП), який діє шляхом неселективного пригнічення циклооксигенази (ЦОГ) – ферменту, необхідного для синтезу простагландинів – медіаторів болю та запалення.

У низці досліджень доведено, що за силою аналгетичної дії кеторолак не поступається морфіну, однак позбавлений більшості його негативних побічних ефектів – не пригнічує дихання, не спричиняє медикаментозної залежності та седативного ефекту [1]. Знеболення настає за годину після внутрішнього застосування, а максимальний ефект – за 2-3 години після прийому таблеток кеторолаку.

Проте людина, що страждає від сильного болю, має потребу в препараті, який діє швидко! Тож фахівці компанії Dr. Reddy’s Laboratories, використовуючи сучасні технології, створили «Кеторол Експрес» – кеторолак, здатний зменшувати інтенсивність болю швидше, ніж за 10 хвилин [2]. Розроблена та запатентована компанією лікарська форма – таблетки, що диспергуються в ротовій порожнині, забезпечує розпад таблетки в роті протягом 30 секунд, до того ж без використання води, якою зазвичай запивають ліки. Діюча речовина швидко всмоктується, за 10 хвилин створюючи в крові концентрацію кеторолаку, необхідну для настання знеболення. Отже, «Кеторол Експрес» – це не просто ефективна аналгезія, а швидка дія та зручність прийому – засіб дозволяє втамувати біль у будь-яких умовах, навіть там, де не завжди є вода: в транспорті, на робочому місті, в спортивному залі. Навіть в аптеці, одразу після придбання препарату. Переваги «Кеторол Експрес» очевидні, тож рекомендувати його нескладно.

Однак рекомендація буде більш переконливою, якщо робити її у відповідності до психотипу відвідувача аптеки. Пригадаймо три основні психотипи клієнтів за способом дії.

1. Тип активності, або Горила

Ділова, постійно зайнята людина, якій бракує часу. Одяг класичний, акуратний, без зайвих прикрас. Мова чітка, структурована, такий відвідувач говорить голосно, лише у справі. Жестикуляція – скупа, якщо жести є, то вони різкі, ніби рубаючі, при цьому обличчя та шия напружуються. Для людини цього психотипу вкрай важливо якнайшвидше позбутися проблеми зі здоров’ям, адже вона заважає працювати та контролювати ситуацію. Тому тип активності надає перевагу перевіреним, «робочим» препаратам, які до того ж діють швидко.

Приклад рекомендації:

«Кеторол Експрес» втамує біль дуже швидко, менш ніж за 10 хвилин ви зможете повернутися до справ. Якщо бажаєте, можна прийняти препарат просто в аптеці, «Кеторол Експрес» не обов’язково запивати водою, просто покладіть таблетку на язик.

2. Тип стосунків, або шимпанзе

Одягається яскраво, обож­нює аксесуари. Надзвичайно емоційна людина з частими змінами настрою. Може бути дуже привітною, але за певних умов здатна зчинити скандал. Жестикуляція активна, мова голосна, емоційна. Обожнює компліменти. Очікує від про­візора індивідуального ставлення до себе, цінує нове.

Приклад рекомендації:

Особисто вам рекомендую «Кеторол Експрес», ефективне знеболювальне з особливою запатентованою лікарською формою. Ці таблетки навіть не потрібно запивати водою! Покладіть одну на язик, не хвилюйтеся – вона не гірка, має приємний смак м’яти. За 30 секунд таблетка розчиниться, а за 10 хвилин болю ніби й не було! Сучасні технології!

Кеторол Експрес

3. Тип мислення, або орангутанг

Зовні непримітна людина, байдужа до моди, одягнена просто та зручно. Жестикуляція повільна, міміка скупа, мова тиха, проте такий відвідувач ставить багато запитань, цікавиться доказовістю ефектів ліків, термінами придатності, порівнянням цін тощо. Очікує від провізора обґрунтованих рекомендацій.

Приклад рекомендації:

Рекомендую «Кеторол Експрес».
По-перше, це кеторолак – засіб з найбільш вираженою знеболювальною дією серед препаратів своєї групи. Отже, впорається з вашим болем. По-друге, впорається дуже швидко, оскільки забезпечує знеболення вже за 10 хвилин після прийому. По- третє, це зручно – таблетки розчиняються в роті, тому їх можна не запивати водою. І ціна доступна!

У кожному з прикладів підкреслені особливості та переваги «Кеторол Експрес», однак з урахуванням потреб того або іншого психотипу. Проте за будь-якої ситуації не слід забувати про дотримання режиму прийому: «Кеторол Експрес» застосовують не довше, ніж 5 днів поспіль, до 4-х разів на добу, з інтервалом між прийомами 4-6 годин [1]. До того ж більшість випадків болю потребують втручання лікаря, тому, рекомендуючи знеболювальне, завжди наголошуйте на важливості своєчасної консультації. І в болю не залишиться жодного шансу!

1. Інструкція для медичного застосування лікарського засобу Кеторол Експрес
2. Патентна публікація WO 2018/ 197932 Al. PHARMACEUTICAL COMPOSITIONS OF KETOROLAC. Applicant: DR. REDDY’S LABORATORIES LTD. Доступ за посиланням: https://patentscope.wipo.int/search/en/detail.jsf?docId=WO2018197932.

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook