Інспектори-рятувальники перевіряли генератори в аптеках в місті Луцьк: виявлено порушення

В одній з аптек міста Луцьк інспектори помітили порушення – генератор розташований занадто близько до будівлі.

Про це повідомляє Суспільне.

У Луцьку провели рейд закладами громадського харчування та аптеками. Рятувальники стежили за дотриманням правил користування генераторами.

Як розповів Суспільному провідний інспектор Держслужби з надзвичайних ситуацій області Владислав Самойленко, рятувальники нагадували підприємцям і працівникам, які використовують у роботі генератори, як безпечно діяти, аби не допустити пожеж, замикання та ураження струмом.

Зі слів інспектора, коли в генераторі закінчується пальне, його обов’язково потрібно вимкнути, дати час охолонути і лише згодом заправити.

«Якщо на гарячий мотор десь проллється бензин, то може статися загоряння», – каже Владислав Самойленко.

Перевіривши одну з аптек, інспектори помітили порушення – генератор був розташований занадто близько до будівлі. Прилад має бути на відстані шість метрів.

Щоб безпечно користуватися генератором, інспектори дали наступні поради.

«Користуючись 4-5 годин, потрібно генератору давати відпочити 30 хвилин. Ставити генератори під навісом», – розповів Владислав Самойленко працівникам аптеки.

З його слів, також категорично забороняється використовувати електрогенератори в господарських будівлях, в гаражах, особливо в житлових будинках.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook