НСЗУ опублікувала електронну карту аптек-учасниць програми реімбурсації ЛЗ

Завдяки цьому дашборду можна знайти аптеку, яка відпускає ліки за програмою реімбурсації.

У НСЗУ розповіли, як користуватися електронною картою, щоб знайти найближчу аптеку, яка бере участь у програмі реімбурсації лікарських засобів.

Дашборд «Електронна карта аптек-учасниць програми реімбурсації лікарських засобів» має два розділи, які перемикаються за допомогою стрілок під дашбордом.

  1. Електронна карта місць відпуску е-рецептів

У першому розділі можна знайти детальну інформацію щодо укладених договорів про реімбурсацію між аптечними закладами та НСЗУ.

Сторінка містить корисну інформацію:

  • про кількість аптечних закладів, що вже уклали договір;
  • про кількість місць відпустку лікарських засобів за електронним рецептом;
  • відображення відсоткового поділу аптек-партнерів НСЗУ за формою власності та за типом закладу.

Також у таблиці з інформацією про назву аптеки, контакті дані, адресу додано стовпчик «Уже є відпущені».

Карта місць відпуску лікарських засобів є інтерактивною. Обравши за допомогою фільтрів потрібний населений пункт, можна побачити розташування аптечних закладів у цьому населеному пункті, їхні адреси та контактні телефони. Також – дізнатись, чи відпущено в обраній аптеці хоча б один електронний рецепт. Для зручності використання рекомендуємо натиснути кнопку «на весь екран» на нижній панелі дашборду праворуч. І перегляд даних відбуватиметься у збільшеному масштабі.

Ефективному пошуку інформації сприятимуть наступні фільтри:

  • область;
  • населений пункт;
  • тип власності (комунальний, приватний, ФОП);
  • назва закладу;
  • код ЄДРПОУ.

Необхідний аптечний заклад легко знайти як на карті, так і за допомогою зазначених фільтрів. Натиснувши на обраний за допомоги фільтрів підрозділ, можна побачити його розташування на карті.

2. Розподіл аптек за областями:

Тут також розміщено дані про кількість аптечних закладів, що вже уклали договір та  кількість місць відпустку лікарських засобів за електронним рецептом.

Графічно можна відразу побачити відсотковий поділ аптек-партнерів НСЗУ за формою власності та за типом закладу для кожної області.

Додано інформацію щодо розподілу аптек та аптечних пунктів за наявністю відпущених рецептів за областями України.

Тут застосовуються ті самі фільтри пошуку та деталізації інформації, як і в першому розділі, але додається можливість пошуку аптечного закладу за назвою населеного пункту, області, де працюють аптеки-партнери НСЗУ.

На сторінках обох підрозділів дата останнього оновлення інформації зазначена в лівому нижньому куті дашборду. Там же є опція для репосту у соціальних мережах.

Можливість скинути всі фільтри для подальшого пошуку інформації – в лівому верхньому куті дашборду.

Для перегляду дашборду зі смартфону, необхідно увімкнути функцію  автоповорот у налаштуваннях телефону та перевертати смартфон горизонтально.

Тут можна завантажити відкриті дані щодо аптечних закладів, які уклали договір із НСЗУ за програмою реімбурсації лікарських засобів.

Джерело: НСЗУ


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook