Bayer

Фармкомпанія Bayer допоможе відбудувати 2 заклади охорони здоров’я в Україні

Компанія «Байєр» виділить 1,3 мільйона євро для відбудови української інфраструктури у сфері охорони здоров’я через фандрейзингову платформу UNITED24.

Кошти будуть спрямовані на рахунок Міністерства охорони здоров’я України для відбудови медичних закладів, що постраждали від війни.

Про це повідомляє пресцентр компанії.

Компанія «Байєр» виділить фінансування двом закладам охорони здоров’я, що постраждали внаслідок війни:

  • Чернігівського медичного центру сучасної онкології,
  • Інституту нейрохірургії імені А.П. Ромоданова.

«Байєр» надасть фінансову допомогу для відновлення інфраструктури Чернігівського медичного центру сучасної онкології. Внаслідок обстрілу російської артилерії, медичне обладнання та приміщення зазнали значних ушкоджень. Наразі головний корпус потребує капітального ремонту на суму 650 тис. євро.

Також компанія виділить 650 тис. євро Інституту нейрохірургії імені Ромоданова на придбання обладнання для проведення нейрохірургічних втручань та забезпечення повного процесу лікування і реабілітації пацієнтів.

«Оновлена інфраструктура Чернігівського онкологічного центру та медичне обладнання для Інституту нейрохірургії в Києві допомагатимуть хворим отримувати висококваліфіковане лікування та сприятимуть їх подальшій реабілітації. Нам важливо підтримувати Україну та українських пацієнтів у цей складний час», – сказав генеральний директор компанії «Байєр» в Україні Олівер Гірліхс.

Компанія планує продовжувати значні інвестиції в країні протягом наступного десятиліття – головним чином для відновлення сільськогосподарської системи.

З початку повномасштабної війни «Байєр» допомагає населенню України через надання благодійної допомоги. Компанія створила фонд підтримки та виділила понад 14 млн євро (ринкова вартість) допомоги для українців, у тому числі для закупівлі карет швидких допомог, дефібриляторів, а також антибіотиків, вітамінів та препаратів для лікування серцево-судинних і онкологічних захворювань.

Джерело: Bayer


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook