Експерти склали правила, які допоможуть скинути зайву вагу та утримати результат

Дослідники провели великий метааналіз та склали правила, які допоможуть не лише скинути зайву вагу, а й утримати результат.

Результати дослідження опубліковані в PubMed.

За останні 70 років вчені провели безліч різних досліджень, щоб з’ясувати, яку роль вправи та фізична активність відіграють у процесі схуднення. Нещодавні дослідження показали, що одні лише фізичні вправи, на жаль, мають лише мінімальний вплив на втрату ваги.

Дослідники провели велике метадослідження, яке включало аналіз сотень досліджень в цій галузі. В результаті вчені дійшли висновку, що ті, хто намагався позбутися зайвої ваги лише за допомогою вправ, на жаль, втратили мінімальну вагу. Водночас ті, хто поєднував вправи з дефіцитом калорій, досягли істотних результатів.

За словами керівника дослідницької програми Центру Чарльза Перкінса в Сіднейському університеті Ніка Фуллера, дослідження 2018 року свідчить про те, що втрата ваги була мінімальною, якщо учасники мали мінімальну фізичну активність — 150 хвилин помірної або 75 хвилин активної форми фізичної активності на тиждень.

Дослідження показує, що для ефективного схуднення необхідно близько 60 хвилин помірної активності на день.

Водночас вчені відзначають, що вправи мають значення для якості вашого тіла і зниження м’язової маси. Наприклад, швидкість нашого метаболізму безпосередньо залежить від того, який відсоток жиру та м’язів у нашому тілі.

Зі слів вчених, найбільш ефективним способом схуднення є поєднання дієти та відповідних фізичних вправ.

До того ж дослідники з’ясували, що фізична активність та вправи відіграють важливу роль у запобіганні повторному набору ваги.

За словами Фуллера, вправи є важливою складовою у боротьбі із зайвою вагою, проте, як і одна дієта, вони не здатні дати бажаний результат без додаткових факторів, таких як харчування та здоровий сон.

Джерело: Фокус


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook