оливкова олія

Експерти розповіли, чим корисна оливкова олія і чому її потрібно вживати щодня

Оливкова олія – дуже корисний продукт, який рекомендований всім без винятку. Про її корисні властивості розповіли експерти виданню EverydayHealth

Чим корисна оливкова олія?

Згідно з результатами дослідження, оливкова олія має протизапальні та антиоксидантні властивості. Але дехто вважає, що найбільшу користь олія принесе тоді, коли випити її замість того, щоб додати до страв. Цього не потрібно робити, вважає дієтолог Медді Паскуаріелло.

Він розповідає: «Наразі нема достовірних даних щодо користі оливкової олії, якщо її пити».

Дієтолог додає: «Якщо ви харчуєтеся збалансовано, малоймовірно, що вам потрібно буде додавати більше олії до свого раціону, щоб залишатися здоровим».

За його словами, достатньо використовувати оливкову олію для приготування страв, щоб покращити своє здоров’я.

У іншому дослідженні, опублікованому в журналі The New England Journal of Medicine, учасники, які додавали до страв оливкову олію, мали менший ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

Також в іншому дослідженні була показана користь від додавання оливкової олії до страв. Згідно з отриманими результатами, знижувався ризик розвитку раку грудей.

Крім того, ця олія корисна для кишечника. Вона допомагає організму засвоювати жиророзчинні вітаміни (наприклад, вітаміни A, D, E та K) з інших продуктів.

Раніше експерти розповіли, яка дієта корисна при хронічному захворюванні нирок.

Джерело: EverydayHealth

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook