вино

Експерти розповіли, чи дійсно вживання вина корисне для здоров’я

Експерти вважають, якщо в помірній кількості вживати іноді вино, то можна знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань і продовжити тривалість життя. Але, на їх думку, користь вина сильно перебільшена.

Про це повідомляє видання Eat This, Not That.

Результати деяких досліджень показують, що червоне вино здатне знизити артеріальний тиск, що позитивно позначається на серцево-судинній системі. Одночасно з цим вдавалося отримати повністю протилежний результат.

Роберт Клонер, який проводив дослідження, вважає, що потрібні додаткові експерименти, які допоможуть встановити, чи впливає вино на серце, чи в даному випадку діють якісь інші фактори.

У 2012 році було проведено дослідження, яке дозволило отримати ще один результат. Вчені з’ясували, якщо вживати безалкогольне червоне вино чоловікам із високим ризиком серцево-судинних захворювань, то в такому випадку тиск справді знижується

Експерти встановили, що за допомогою безалкогольного червоного вина вдалося знизити тиск на 6 пунктів.

Але, якщо людина питиме занадто багато вина – для жінок 1 келих на день і для чоловіків 2, – це спровокує зворотний ефект. Ризик серцево-судинних захворювань та гіпертонії збільшиться у кілька разів. Велика кількість алкоголю підвищує рівень тригліцеридів у крові, які активно взаємодіють із поганим холестерином, що може призвести до раннього інсульту чи серцевого нападу.

Нагадуємо, виноград збільшує кількість корисних кишкових бактерій.

Джерело: Коломия Сьогодні

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook