Гороскоп

Дванадцять особливих. Професійний гороскоп до Дня фармацевта

Дорогі друзі! Навіть у важкі часи професійних свят ніхто не скасовував! Працюючи в екстремальних умовах, ми заслужили на свій особливий день. І на веселий, майже мирний гороскоп про нас, фармацевтів. Про те, якими ми буваємо на роботі. Нумо читати, можливо, впізнаєте себе! А якщо ні, не будьте до зірок занадто суворими. Іноді й вони помиляються…

ОВЕН

овен

Творча енергія може охопити Овна за будь-яких, навіть найскладніших обставин, тож не варто йому заважати. Часом Овен зверхньо ставиться до дрібниць, проте намагається виконувати свою роботу бездоганно – інше суперечило б його натурі. Гроші як стимул відіграють для Овна другорядну роль. Звісно, він прагне гідної оплати праці, але визнання та успіх для Овна важливіші. Якщо ж його здібності та досягнення визнані та оцінені, цей знак може працювати за десятьох. До того ж Овни відчайдушно хоробрі та рішучі, що в сучасних умовах вкрай важливо. Однак керівникам варто знати, що люди, народжені під сузір’ям Овна, усі свої найкращі якості виявляють лише тоді, коли мають можливості для маневру. Під тиском їхні чесноти не працюють.

ТЕЛЕЦЬ

телец

Телець – це тверда, впевнена людина із сильними нервами і миролюбним характером. Його складно розлютити або вивести з рівноваги. Він спокійно та переконливо спілкується з емоційними клієнтами, легко жонглює знаннями, однак очікувати від нього ініціативи не варто. Тельці не люблять ризик і авантюри. З побоюванням пробують нове, рідко експериментують, використовуючи в роботі надійні і давно перевірені методи. Їм важко дається робота з новими технологіями та інноваціями. Телець дуже любить свою роботу, втім, не розуміє, що таке креатив і з чим його їдять. Це не недолік і не перевага. Це просто особливість.

БЛИЗНЮКИ

близнецы

Одноманітність знищує творчий потенціал Близнюків, позбавляє фізичних сил та занурює в депресію. Тож буденна стабільність Близнюкам протипоказана. Інша справа – криза. У важкі моменти люди, народжені під цим сузір’ям, працюють особливо завзято, адже відчувають власну значущість. Хто ж як не я? До того ж під впливом адреналіну Близнюки справді здатні здійснити будь-яку нездійсненну місію. Підкорюючи чергову вершину, вони радісно уявляють, як вражене керівництво нагородить їх почесною грамотою і табличкою «Найкращий за професією». Відзнака висітиме на робочому місті, викликатиме заздрісні зітхання колег і спонукатиме Близнюків на нові досягнення. Чому б ні?

РАК

рак

Раки можуть виконати будь-яку роботу, якщо їм не заважають. Нав’язливого керівництва не сприймають та вимагають довіри до себе. Хочеш контролювати кожен крок – роби сам! Народжені під цим знаком можуть працювати навіть під вибухами, якщо знають, що їхні близькі в безпеці. Їх мотивує не лише кінцевий результат, а й безпосередньо процес, особливо коли він цікавий. Тобто знервований клієнт для Рака не проблема, а виклик: чи зможу я втілити в життя те, чому вчився на тренінгах? Раки вміють приховувати емоції та передавати свій спокій оточуючим. Тому навіть у складні часи вони вдало рухаються кар’єрними сходами. А ви думали, що ховаються, наче раки в мулі? Як би не так!

ЛЕВ

лев

Лев завжди почувається керівником. Навіть коли ніким не керує – в колективі завжди знайдеться хтось менш досвідчений або молодший за віком. Тож дайте Левові можливість відчути себе особливим – прислухайтеся до його порад, визнавайте його авторитет, а при нагоді – не шкодуйте теплих слів. Коли Левові важко – допоможіть, проте краще вдавати, що ви не помічаєте його труднощів, просто робите спільну справу. Керівникові, народженому під цим знаком, не можна відмовляти – беріть на себе чергове завдання навіть коли бракує часу на попередні. До працелюбних підлеглих Леви зазвичай поблажливі, а тих, хто відмовляється від роботи, можуть і проковтнути. А чого ви очікували, Лев хоч і котик, але хижий!

ДІВА

дева

Діва пунктуальна та відповідальна за будь-яких обставин. Навіть коли неподалік робочого місця чутно гуркіт боїв, вона розкладає кожну річ на призначену їй поличку. Її зовнішній вигляд бездоганний, робочий одяг сяє чистотою, а вираз обличчя випромінює спокій. Немає потрібного препарату? Не проблема, Діва підшукає заміну, ще й переконає клієнта, що саме ці ліки набагато кращі. Люди йдуть до аптеки «на Діву», наче кіт на валеріану. Нічого дивного, адже її голос та впевнені рухи заспокоюють не гірше за традиційні болгарські таблетки. Втім, колег це не стосується. Зверхні Дівині повчання щодо того, як потрібно працювати, доводять їх до сказу.

І до полички з валеріаною…

ТЕРЕЗИ

весы

Терези завжди сумніваються та вагаються. У лиху  годину і поготів. Про всяк випадок вони залишають дім, вештаються містами та країнами, бідкаються і… повертаються. Вдома краще. На роботі теж непогано – тут їх цінують і люблять, адже Терези неконфліктні. Навпаки, цей знак від народження миротворець – вміє залагодити та докорінно змінити будь-яку ситуацію. Терезів запрошують підмінити колегу, коли трапляється вередливий покупець. Зовні ніжні, панянки, народжені під цим знаком, бувають абсолютно непохитними, якщо йдеться про репутацію компанії. Правда, їхня непохитність полягає не в умінні ламати клієнта через коліно, а в дивній здатності перетворити опонента на союзника. Ні, це не магія, це – дар!

СКОРПІОН

скорпион

У Скорпіонах теж є дещо магічне. І це – інтуїція. Вони не залагоджують конфлікти, а намагаються їх не допустити. Читають по обличчях, жестах і поміж рядків. Знають, чого бажає бос, навіть коли він сам цього не знає. Здогадуються, де захований ключ до його серця. Звісно, в кар’єрному сенсі. Скорпіони нічого не бояться, однак воліють не ризикувати безглуздо. Кожен їхній крок обміркований – представники цього знаку завжди мають план «А» і план «Б» і не лінуються їх реалізувати. Тому в будь-які часи Скорпіони успішні. В кризу навіть більш успішні, ніж зазвичай. Працелюбність + інтуїція – велика сила!

СТРІЛЕЦЬ

стрелец

Хто запізнюється на роботу, поспіхом поправляючи скуйовджене волосся? Хто не боїться працювати в гарячих точках, вперто доводити керівнику свою думку та після роботи опікуватись іншими? Так, це може бути будь-хто з наших, утім, коли йдеться про Стрільця – він саме такий! Постійно в русі, в дорозі, в роботі. Стрілець не визнає обмежень. Не має сенсу вкотре нагадувати йому, коли розпочинається робочий день – знайдеться десять тисяч причин, щоб запізнитися хоч на хвилинку. Однак саме Стрілець не дивитиметься на годинник, якщо наприкінці дня трапиться форс-мажор. Він може забути про особисте, проте не кине друзів у біді.

І не відступить, коли насувається небезпека. Адже Стрілець – знак хоробрості.

КОЗЕРІГ

козерог

Народжені під сузір’ям Козерога наполегливі в роботі. Вони завжди доводять розпочате до кінця, навіть коли справа нудна та нецікава. Помірковані в спілкуванні, прискіпливі до дрібниць Козероги – чудові фармацевти. До того ж вони люблять вчитися. «Вічний студент» – це саме про Козерога і це неабияк допомагає в роботі. Козеріг тримає в пам’яті механізми дії сотень лікарських засобів і не помиляється у виборі препаратів-аналогів. Утім, як би відповідально цей знак не ставився до роботи, його мотивація доволі земна – гроші. Хороша праця має гідно оплачуватися. Інакше Козеріг стрибатиме з одного робочого місця на інше, наче його прообраз – гірський цап – з гірки на гірку. Звісно, в пошуках матеріальних статків. Земні знаки – вони такі!

ВОДОЛІЙ

водолей

Водолію нудно, коли в аптеці немає відвідувачів. Шукаючи собі заняття, він раз у раз заглядає до телефону в пошуках добрих новин. Якщо вони невтішні, Водолій поринає в сум. Витягти бідосю з депресивного стану може хіба що войовнича тітонька, що раптово з’являється в аптеці, вимагаючи від фармацевта засіб проти всіх хвороб. І тут до Водолія приходить натхнення! Він жваво тягне з поличок пляшечки, коробки та туби, пропонуючи враженій клієнтці придбати чи не половину аптечного асортименту. Харизми та впевненості у Водолія – через край, тож під настрій він може переконати будь-кого. На жаль, настрій – річ мінлива.

РИБИ

рыбы

Риб не лякають жодні життєві обставини, цей знак завжди налаштований на позитив. «Все буде добре, допоки я працюватиму» – такий підхід до життя зберігає Рибам нерви у найскладніших ситуаціях. Головні оптимісти зодіаку не прагнуть влади, тому їх люблять боси. Втім, і задніх вони не пасуть – керівництво цінує Риб за вміння віддаватися роботі. Вони часто працюють понаднормово, не вимагаючи за це винагороди, за що із часом дістають підвищення та цілком матеріальне заохочення. Під час кризи Риби далеко не запливають – у рідній річці і вода смачніша!


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook