Діюча речовина потрапляє точно в ціль – вчені створили назальний спрей для лікування мігрені

Компанія Impel NeuroPharma минулого тижня отримала від FDA схвалення щодо свого нового назального спрею, який лікує мігрені.

Мігрень – це регулярний сильний біль, що пульсує з одного боку, посилюється в разі діяльності і триває від 2 до 48 годин. Вона супроводжується чутливістю до світла і звуків, нудотою, тимчасовими порушеннями зору. Новий препарат призначатимуть для лікування мігрені у дорослих людей.

Терапія, що отримала назву Trudhesa, передбачає використання запатентованого пристрою від компанії Impel NeuroPharma, який здатен розпилювати діючу речовини спрею (дигідроерготаміну мезилат) у ніс пацієнта. Речовина зможе досягти верхньої порожнини носа, що раніше було неможливим.

Дію нових ліків перевірили на 5650 добровольців. 38% пацієнтів відчули полегшення вже через 2 години після першої дози введення препарату, 66% – відчули ефект знеболення. Більшість пацієнтів повідомили про відсутність болю через 2 дня після прийому препарату.

Компанія планує випустити на ринок спрей вже у кінці жовтня. Trudhesa ™ буде коштувати від 600 до 850 доларів за 4 дози. «Ці ліки будуть доступними для більшості громадян», – заявив генерльний директор Адамс Адріан.

Джерело: Medical Xpress


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook