«Ремдесивір» стане доступним в аптечній мережі

В українських аптеках невдовзі з’являться ліки від COVID-19, про це повідомляє УНН. Очікується, що «Ремдесивір», який успішно використовується при лікуванні коронавірусної інфекції, стане доступний в аптечній мережі вже за 10 днів.

Що відомо?

Раніше препарат «Ремдесивір» закуповувався за бюджетні кошти для інфекційних лікарень і був доступний лише для пацієнтів стаціонарів. Тепер цей ЛЗ, який затверджений в протоколах лікування хворих на COVID-19, зможуть купити і пацієнти, які перебувають на амбулаторному лікуванні.

Препарат «Ремдесивір» – це розробка Медичного дослідницького інституту інфекційних захворювань США і компанії Gilead Sciences. Раніше він використовувався для боротьби з вірусом Ебола та Марбург. Останні дослідження вчених показали його ефективність щодо вірусів РНК, в т.ч. до коронавірусу.

Дослідження ефективності «Ремдесивіру» при лікуванні коронавірусної інфекції й досі тривають, але вже є обнадійливі результати, які підтвердили його ефективність в боротьбі з COVID-19. Наприклад, результати випробування, опубліковані Національним інститутом охорони здоров’я США в квітні, довели, що препарат скоротив час перебування в лікарнях для пацієнтів, хворих на COVID-19, із 15 днів до 11 днів.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook