Дієтологи розвіяли популярні міфи про рослинну дієту

Існує багато помилкових уявлень щодо здорового харчування та безпеки рослинних дієт. Але останнім часом спеціалісти докладають все більше зусиль, щоб розвіяти популярні міфи про дієти. Про це повідомляє видання Times Now.

Ось деякі міфи про веганство, які розвіюють дієтологи.

Міф: У рослинних дієтах не вистачає основних поживних речовин.

Факт: Поживні речовини, які входять до складу багатьох рослин, можуть забезпечувати організм людини багатьма вітамінами і мінералами. Фрукти, овочі, горіхи та деякі інші продукти рослинного походження містять усі вітаміни, мінерали і антиоксиданти, які потрібні організму.

Міф: Рослинна дієта може призвести до розладу травлення.

Факт: Існує думка, що рослинна дієта може призвести до проблем з травленням. Однак це не так. Рослини є важливим джерелом харчових волокон, які допомагають покращити здоров’я кишечника. Клітковина також працює для живлення кишкових мікробів, які зрештою допомагають підтримувати здоров’я травної системи.

Міф: Рослинна дієта не може забезпечити організм достатньою кількістю білка.

Факт:  Це правда, що в м’ясі тварин багато білка, але є й інші варіанти. У світі існує велика кількість рослинних джерел білка. Прикладами рослинних джерел білка: сочевиця, квасоля, горох, горіхи, гриби, соєві продукти (наприклад, тофу), броколі, макарони. Крім того, якщо людина їсть різноманітну їжу та дотримується рекомендацій професійних дієтологів, організм матиме всі амінокислоти, необхідні для створення нових білків.

Джерело: Times Now


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook