гороскоп

ЦІНА – НЕ ВИРОК!

Певно, не знайти у світи людини, яка була б задоволена рівнем цін. Ми всі воліємо витрачати менше, але ціни невпинно йдуть вгору. Як на це реагують люди? Звісно, по-різному – деякі галасують, інші сприймають як неминуче. Прислухайтесь до зіркових порад, вони допоможуть зберегти спокій у будь-якій ситуації. Отже, ласкаво просимо на тренінг за зодіаком.

ОВЕН

овен
Овни вміють заробляти. Амбітний від природи, цей знак не може дозволити собі жити в злиднях. Але це зовсім не означає, що він купається в грошах. Більшість Овнів – завзяті шопоголіки. Коли в них з’являється час і певна сума, представники першого знаку несамовито атакують магазини аж допоки в кишенях остаточно не оселиться вітер. Тоді вони повертаються до роботи, щоб накопичити на черговий пробіг магазинами. Тож якщо такий Овен у сприятливий час замість торговельного центру випадково навідає аптеку, вважайте це подарунком долі. Охоплений нестерпним бажання щось придбати, Овен може накупити вітамінів, цілющих чаїв та косметики на рік наперед, тож дозвольте йому це зробити. Пропонуйте! Варто лише просто здогадатися, що це саме Овен, що він щойно отримав зарплатню й не встиг її витратити. Що ж, життя сповнене загадок…

ТЕЛЕЦЬ

телец

Телець все життя намагається поліпшити власний добробут. До речі, це в нього непогано виходить – заощаджувати на «чорний день» Телець починає з юнацьких років. Зароблене потихеньку накопичується у великих банках – ні, не в «Райфайзені» чи «Приваті», а в тих самих, трилітрових! До честі Тельця варто зазначити, що він таки не скнара, адже час від часу дістає свої «депозити» з полиць і, намилувавшись купюрами, перетворює їх на дещо для душі. А душа потребує новеньких меблів, модних гаджетів або коштовностей. Таблеток у цьому переліку точно немає, тому до аптеки Телець іде, коли насправді припече. Наважившись придбати ліки, озброєний сучасним гаджетом Телець довго блукає Інтернетом у пошуку найнижчих цін. І переконувати його в тому, що здоров’я безцінне, немає жодного сенсу. Спробуйте дещо інше – довірливо подивіться Тельцю в очі і, ніби велику таємницю, повідомте, що ваша аптека вже пів року не підвищує цін. Можливо, повірить!

БЛИЗНЮКИ

близнецы

Близнюки, як шампунь з кондиціонером, – завжди два в одному. В доброму гуморі цей знак може перевершити в шопінгу самого Овна. Навіть в аптеці. Придбавши ліки від діареї, він з легкістю додасть до них засіб від закрепу (чому б ні – в господарстві знадобиться!), а разом з кремом для сухої шкіри радісно купить маску для жирної – річ корисна, нехай буде! Але якщо Близнюки піднялися не з тієї ноги – стережіться! Адже спілкування з цим знаком, коли той лютує – справжній іспит з навичок комунікації. Ви ризикуєте власним коштом придбати і подарувати обуреному клієнтові ті сумнозвісні пігулки, що подорожчали! Тому що в іншому випадку він буде скаржитись до МОЗ, ВООЗ, ООН і Печерського суду. Не засмучуйтесь і не сперечайтесь, сміливо пропонуйте Близнюкові знижку. Відчувши себе переможцем, він змінить гнів на милість і неодмінно знайде на аптечних поличках цілу купу корисних пляшечок. Чому б не купити?

РАК

рак

Зірка в шоці! – обурився б відомий Рак Сергій Звєрєв, завітавши до української аптеки. Справді, для раціональних і заощадливих Раків цифри на цінниках ніби кістка в горлі. Необхідні ліки Рак зрештою купить, але дуже образиться. На всіх разом – виробників, працівників аптеки, міністерство у повному складі та навіть на сімейного лікаря. Але образа – важкий тягар і нести його самотужки Ракові скоро набридне. Тож незабаром цінами на ліки буде стурбоване все його оточення – близькі та далекі родичі, колеги, друзі і навіть сусідський собака сердито загарчить на знак незгоди з ціновою політикою. І звісно, всі знатимуть, у якій саме аптеці знімають останню сорочку зі своїх відвідувачів. Нічого з тим не поробиш, залишається лише апелювати до логіки. Рак вміє слухати, тож якщо зрозуміє, скільки користі принесе йому приймання тих вартісних пігулок, може навіть подякувати. Мистецтво спілкування – наше все!

ЛЕВ

лев

Лев народжений царювати, а царювання потребує грошей. Тому хворіти Левові ніколи, він тяжко працює над збільшенням власних статків. Але життя непередбачуване і може підкласти свиню навіть особам королівської крові. І якщо Лев навідався до аптеки, це завжди має поважну причину. Сенсу заощаджувати на власному здоров’ї він не бачить, обирає найдорожче, оскільки вважає високу вартість запорукою якості. На чергу, що сумно зітхає, вивчаючи цінники, Лев споглядає із жалем – шкода недолугих слабаків, що не вміють заробляти! Біля каси він з гордістю демонструє провізору перелік дорогих брендів (лікар не підвів!) і голосно запитує скільки все це коштує. Отримавши у відповідь захмарну суму, переможно промовляє: «Беру!» й озирається на чергу: «Як я вам?». Звісно, погано коли черги немає, але й на фармацевта можна справити неабияке враження. Тож задоволений Лев полишає аптеку зі спустошеним гаманцем, але сповнений почуття власної гідності.

ДІВА

дева

Діва – надзвичайно завбачливий знак, отже, має в домашній аптечці ліки на всі випадки життя. Тому допоки не настане час поповнити запаси, вона може й не здогадуватися, скільки нині коштує підрихтувати здоров’я. Роздивившись цифри у цінниках, спантеличена Діва хапається за серце і тікає додому, сподіваючись знайти там залишки заспокійливого. Але святе місце (тобто аптечка) не може бути порожнім, тож доводиться діяти. Діва довго міркує над стратегією, розробляє покрокову тактику, а потім ретельно втілює заплановане в життя. В результаті має декілька дисконтних карток із різних аптек, декілька корисних пляшечок, придбаних зі знижкою, та набір лікарських рослин від усіх хвороб, куплений у бабусі на ринку. Непогано як для кризових часів!

ТЕРЕЗИ

весы

У житті Терезів має царювати повна гармонія. А випадкове нездужання її порушує, тож його варто позбутися за будь-яку ціну! Що гармонійного, наприклад, у шмарклях? На вигляд – неестетичні, на смак – неприємні, ще й спілкуванню заважають. Тому швиденько до аптеки та геть цю бридку несподіванку з життя! Якщо йдеться про гармонію та внутрішній спокій, вартість спрею чи крапель не така вже й важлива. Блукати аптеками у пошуку дешевих ліків Терезам заважає звичайна лінь, а влаштовувати фармацевту допит не дозволяє природна сором’язливість. Раптом аптекар подумає, що Терези – скнара, що нехтує власним здоров’ям! Справити погане враження – це найгірше, що може статися з цим знаком. І він купує, незважаючи на ціни. Не покупець – мрія!

СКОРПІОН

скорпион

Білл Гейтс за зодіаком – Скорпіон. Уявіть, що до вашої аптеки завітав Білл Гейтс. Як діятимете? Звісно, спробуєте збільшити його чек до розмірів земної кулі. Але він стільки не купить. Чому? Просто свої гроші Скорпіон заробляє кропіткою працею, отже, йому вкрай важко з ними розлучитися. Не робіть спроб тиснути на Скорпіона – це марна справа. Оскільки цей знак ніколи не здається без бою, не витрачайте час на безглузду суперечку. Скорпіон ненавидить суперечки, проте добре сприймає логічні пояснення. Якщо зможете переконливо пояснити, чому ліки від головного болю за ціною подібні до коштовної прикраси, він зрозуміє. Придбає, коли в тому є потреба. Інших способів спілкування зі Скорпіоном не існує. Не винайшли поки що…

СТРІЛЕЦЬ

стрелец

На відміну від Скорпіонів, Стрільці не потребують тривалих переконань. Стріла, як і куля, довго не думає. Тому дійте якнайшвидше – зайшов Стрілець до аптеки, вважайте його вашою мішенню. До речі, розпізнати представників цього знаку не важко, вони ніколи не купують щось одне. Якщо Стрілець лікує нежить, то про всяк випадок цікавиться засобами від кашлю чи головного болю. Може придбати шампунь проти лупи або вушні палички, якщо вони впадатимуть Стрільцеві в око. Люди, народжені під цим знаком, обожнюють екстремальні пригоди, тому не відмовляться від йоду та пластиру, варто лише нагадати Стрільцю про них. І не забудьте додати до чималого чеку свою посмішку й добре слово – задоволений Стрілець при нагоді неодмінно повернеться!

КОЗЕРІГ

козерог

Все життя Козеріг намагається не купувати зайвого, адже надмірні витрати – шлях до бідності. На думку Козерога, ліки – теж певна надмірність, тому в аптеці він мінімаліст. Але привселюдно цікавитися найдешевшими ліками Козерогові заважає самоповага, тому біля аптечної каси він голосно промовляє відому назву. Правда, коли чує вартість свого запиту, озирається і тихенько додає: «Один пакетик…» Ось тут саме час вдатися до дипломатії. Упізнайте Козерога. Впевнений, добре вдягнений він ніяковіє біля каси не тому, що зубожіє, а тому що став жертвою внутрішнього конфлікту. Потреба є, бажання є, але грошей шкода! Тому почувши оте жалісне: «Один пакетик…» сміливо пропонуйте Козерогові декілька різних за вартістю засобів. Так Козеріг збереже обличчя, а ви – покупця.

ВОДОЛІЙ

водолей

Водолієві складно зрозуміти, навіщо людство взагалі придумало гроші. Течуть, як вода між пальцями, до того ж припливи бувають доволі рідко. Набагато частіше доводиться сидіти на мілині. Особливо кепсько почуваєшся в аптеці – щастя позбутися болю в животі коштує ніби маленька подорож. Ще вчора це була вартість проїзду в маршрутці, а сьогодні – майже авіаквиток. Що з цим робити, одному Богу відомо, але він не поспішає відновлювати справедливість. Роздуми про жорстокість світу можуть змусити розлюченого Водолія зчинити галас. Якщо провізор втримається від необережної відповіді, може вважати себе переможцем. Водолій доволі швидко приймає зміни, навіть якщо це зміни на гірше. І нікого не звинувачує, це життя – все тече, все змінюється.

РИБИ

рыбы

Риби мають щодо грошей свою окрему філософію. Попри статки, воліють не витрачати зайвого, а неминуче приймають як належне. Тому біля знахабнілих аптечних цінників Риби на деякий час зависають, наче пошкоджений комп’ютер. Але перезавантаження триває недовго: якщо лікування неминуче, доведеться сприйняти його вартість як належне. Прийнявши, Риби пливуть далі та міркують, яким чином можна залатати діру в бюджеті. Наприклад, заощадити, придбавши додому енергозберігаючі лампи. До речі, чи немає в аптеці чогось грошезберігаючого? За цей засіб Риби готові сплатити чималі кошти. Такого не буває? Шкода, але знову пливемо далі. Настане час – і такі ліки винайдуть!


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook