Психічне здоров'я

Ці висловлювання краще за вчинки розкажуть про людину усе

Для того, щоб навчитися розбиратися у людях, необхідні не лише інтуїтивні навички та знання. За допомогою деяких фраз можна зрозуміти справжні наміри співрозмовника.

Дослідники знайшли чимало підтверджень тому, що те, як ми висловлюємо думки, – в розмові чи дописі в соцмережах – дозволяє досить точно визначити наш характер.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук психолог В’ячеслав Коваленко.

ТОП-5 фраз, які дозволять зрозуміти особливості характеру людини:

«Я знаю»

Саме ця фраза характеризує вкрай впевнену у собі людину. Коли ви щось коментуєте, оцінюєте або говорите співрозмовнику комплімент, а у відповідь чуєте подібну фразу, це означає, що у вашого опонента є своя життєва позиція, і він не потребує вашого схвалення.

«Я постараюся»

Якщо ваш співрозмовник часто повторює цю фразу, це означає, що він полюбляє відкладати справи «на потім». Подібний вислів не дає ніяких гарантій, що людина перейде від слів до справи і врешті-решт виконає свою обіцянку. На таку людину не варто сильно покладатися.

«Нічого собі!»

Ця фраза говорить про те, що людина звикла віддавати більше, ніж брати – вона готова жертвувати своїм часом, комфортом, не вимагаючи натомість нічого.

«А що, якщо?»

Так часто висловлюється людина, схильна переживати емоційні хвилювання і тривогу. Вона малює похмурі сценарії розвитку будь-яких подій. Таким особистостям буває складно щось змінити в своєму житті.

«Давай потім»

Людина, яка часто вимовляє цю фразу, намагається таким чином завершити неприємну для нього розмову, а також хоче показати, що її думка не збігається з вашою. При цьому вона не намагається аргументувати свою позицію – замість цього вона просто відкладає розмову на потім.

Раніше ми писали, як відрізнити сезонну нудьгу від депресії?


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook