Чому потрібно більше рухатися і пити більше води: названа користь для здоров’я

Здоровий спосіб життя, про який кожен і кожна з нас чули принаймні раз, формується з дотримання низки корисних звичок.

У МОЗ розповіли, як досягти великих змін завдяки маленьким щоденним крокам.

Чому потрібно більше рухатися?

Фізична активність допомагає запобігти хворобам серця, діабету, остеопорозу, а також безлічі інших захворювань.

Часто можна почути рекомендацію робити щонайменше 10 000 кроків на день. Водночас ціль у 10 000 кроків може бути важко досяжною для людей із малорухливим способом життя. У такому випадку експерти МОЗ радять досягати загальної мети у «10 000 кроків на день» поетапно. Наприклад,  якщо ви робите 3 000 кроків на день (базова кількість), щодня поступово додавайте до своєї активності ще 500–1000–2000 кроків.

Проте підрахунок кроків – це лише один із способів досягнення необхідного рівня фізичної активності. ВООЗ рекомендує мати принаймні 150 хвилин аеробних фізичних навантажень помірної інтенсивності щотижня (приблизно 30 хвилин на день, 5 днів на тиждень).

Чому потрібно більше пити води?

За допомогою води виводяться шлаки і токсини. Вода стимулює роботу мозку і підвищує еластичність судин тощо. Організму потрібна достатня кількість води – це аксіома. Тож варто допомагати своєму тілу.

Необхідно надавати перевагу чистій воді без підсолоджувачів чи цукру і споживати близько двох літрів на добу. Якщо вам хочеться урізноманітнити напій, додайте у воду жменю ягід, кілька шматочків лимона, огірок або м’яту.

Джерело: МОЗ України


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook