Чому не виходить схуднути: експерти називають причини

Інколи, незважаючи на всі зусилля людини – правильне харчування та спорт, наступає період, коли вага перестає зменшуватися. Чому люди, які дотримуються дієти та ведуть активний спосіб життя перестають втрачати вагу?

Оскільки кожен організм індивідуальний, експерти розповіли виданню TimesNow про найпоширеніші причини, чому не виходить скинути вагу.

Гіпотиреоз

Якщо людина перестала втрачати вагу і при цьому вона відчуває виснаження, у неї суха шкіра або тонке волосся, це може бути ознакою гіпотиреозу. За даними According to American Thyroid Association, у кожної восьмої жінки протягом життя може розвинутися захворювання щитовидної залози. Захворювання супроводжується уповільненням метаболізму, погіршенням працездатності і, як наслідок, зайвою вагою і проблемами схуднення.

Стрес

Згідно з результатами дослідження 2019 року, стрес, депресія та тривога можуть спричинити втому, дратівливість і відсутність зосередженості, а це може заважати худнути. Стрес також може призвести до надмірного набору ваги. Коли людина відчуває стрес, її організм виробляє більше гормону кортизолу, що збільшує апетит та викликає бажання їсти шкідливу їжу.

Поганий сон

Недосипання також може призвести до надмірної ваги. Коли людина не спить достатньо, її організм виробляє більше гормонів стресу, що збільшує апетит та сприяє поганому харчуванню. Тому, якщо людина хоче схуднути, їй потрібно висипатися.

Неправильне харчування

Занадто багато вуглеводів можуть призвести до набору ваги. Хоча вуглеводи важливі для енергії, їх надлишок може сприяти набору ваги. Зокрема, різкі зміни рівня цукру в крові можуть спричинити набір ваги. Якщо людина хоче схуднути, рекомендується обмежити споживання вуглеводів та збільшити споживання білків.

Джерело: TimesNow


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook