Вчені розкрили таємницю, чому з віком люди стають щасливішими

Дані нового дослідження не тільки висвітлили позитивні сторони старіння, а й дали змогу зробити прорив у вивченні старіння мозку, відкривши нові способи збереження когнітивних функцій.

Результати дослідження опублікував APA Psyk Net.

Нове дослідження, проведене в Каліфорнійському університеті, відкрило для вчених нові сторони позитивного ефекту від уповільнення мозкової активності з віком. Науковці з’ясували, що люди з віком відчувають себе щасливіше.

У дослідженні взяли участь, як молоді люди, так і літні. Дослідники порівняли інтелект і добробут молодих людей з літніми людьми. Виявляється, погана пам’ять – це абсолютно нормально. Вчені вимірювали активність мозку за допомогою електроенцефалографії (ЕЕГ), щоб з’ясувати, чи використовують дві групи різні ділянки мозку для виконання кожного завдання через вік.

Виявилося, що кожна група дійсно використовувала різні зв’язки для виконання завдання, причому старша група показала значно гірші результати. Але коли дослідники опитали обидві групи, щоб оцінити їхній психічний стан, вони виявили, що молоді учасники демонстрували помітно гірший психічний стан.

Результати дослідження можуть запропонувати цікаві ідеї щодо відтермінування настання деменції та поліпшення психічного благополуччя в різних вікових групах.

Загалом, отримані результати мають потенційне значення для поліпшення когнітивних функцій і психічного здоров’я людей різного віку.

Джерело: Фокус


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook