Дбайливий догляд за малюком: безпечно, натурально, ефективно

Поява в родині малюка – це не тільки щастя і радість, а й велика відповідальність. Про проблему пелюшкового дерматиту (ПД) ми говоримо з Сергієм Гринюком, канд. мед. наук, лікарем-дерматовенерологом, дитячим дерматологом, КЗ «Івано-Франківський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер»

– Сергію Мирославовичу, чому шкіра малюка є такою вразливою?

– Відомо, що рН шкіри впливає на утворення так званої кислотної мантії, яка є важливим елементом захисної системи. Але кислотність шкіри в немовлят нижча, ніж у дорослих, тому вони вразливіші до інфекційних агентів, з якими контактує шкіра. Недотримання санітарно-гігієнічних норм, неправильне використання засобів з догляду за шкірою дитини (підгузки, креми, присипки) можуть призводити до порушення нормального стану дитячої шкіри і розвитку ПД.

– Як часто виникає ПД?

– За статистикою, легкі симптоми порушення шкірного бар’єру внаслідок ПД виникають у 50 % новонароджених, у 20 % – розвивається запалення середньої важкості, менше ніж у 5 % – виявляють важку форму ПД. Причиною розвитку ПД є тривалий контакт із сечею, потом і випорожненнями. Посилити негативний вплив може «парниковий ефект», що виникає внаслідок тривалого перебування дитини у вологих пелюшках, підгузках або в синтетичному одязі. Важливо вчасно почати боротися із запаленням і не допустити розвитку ускладнень.

– Як доглядати за шкірою дитини з ПД?

– Частіше змінювати підгузки і пелюшки, регулярно проводити водні процедури й повітряні ванни, а також використовувати спеціально розроблені засоби для догляду за проблемною дитячою шкірою. На базі нашого диспансеру проводилися дослідження ефективності нових косметичних засобів МНВО «Біокон» – «БИОПАНТЕНОЛУ БЕБИ» та «ЦИНКОДЕРМУ БЕБИ». В дослідженні взяли участь дві групи пацієнтів по 30 дітей у кожній. «ЦИНКОДЕРМ БЕБИ» містить 15 % цинку оксиду, який має протизапальні та підсушуючі властивості. Екстракти ромашки та нагідок у складі крему мають ранозагоювальний ефект, а масло ши посилює бар’єрні функції шкіри та сприяє її відновленню.

«БИОПАНТЕНОЛ БЕБИ» містить 5 % D-пантенолу, який сприяє відновленню пошкоджених ділянок шкіри та прискорює регенерацію клітин. Завдяки маслу ши, екстрактам череди та алое, алантоїну у складі крему він усуває подразнення і сухість, зволожує, живить і пом’якшує шкіру, покращує захисні функції шкіри. Його рекомендують для щоденного догляду за ніжною сухою шкірою дітей будь-якого віку, починаючи з грудного, а також для профілактики ПД у новонароджених.

Результати досліджень довели, що використання «БИОПАНТЕНОЛУ БЕБИ» та «ЦИНКОДЕРМУ БЕБИ» як у монотерапії, так і в комбінації з іншими лікувально-профілактичними заходами дозволяє досягти хорошого клінічного результату, прискорити процес одужання, покращити якість життя маленьких пацієнтів, а також сприяє профілактиці рецидивів.

Департамент із комунікацій компанії «Біокон»

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook