БПР медичних та фармацевтичних працівників: на які зміни чекати?

Нещодавно заступниці міністра охорони здоров’я Ірина Микичак та Марія Карчевич провели зустріч із зареєстрованими провайдерами безперервного професійного розвитку (далі – БПР). Більше ніж 180 учасників, які займаються післядипломним навчанням медичних працівників, взяли участь в активному обговоренні  планів щодо формування та розвитку в Україні прозорої та ефективної системи БПР.

У МОЗ розповіли, як буде відбуватися БПР медичних та фармацевтичних працівників.

«Наша мета – забезпечити високу якість заходів БПР на основі кращих світових практик. Ми будуємо ринок безперервного професійного розвитку, що працюватиме в інтересах медичного працівника і гарантуватиме якісне навчання. Медичні працівники повинні чітко розуміти, хто із провайдерів доброчесний, де та у кого краще проходити навчання для того, щоб не лише отримати бали за підвищення кваліфікації, але й отримати знання та корисні матеріали для розвитку», – зазначила Ірина Микичак.

У рамках роботи над системою БПР МОЗ за сприяння проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» працює над нормативним урегулюванням питання БПР для всіх медичних працівників, включаючи фармацевтів, медичних сестер у школах, а також розробляє електронний інструмент реєстрації провайдерів та заходів БПР.

«Ми робимо зручнішою та простішою сьогоднішню систему реєстрації провайдерів БПР та спрощуємо усі процеси, роблячи їх більш прозорими. Також розпочали проведення консультацій зі стейкхолдерами, щоб рухатись в єдиному векторі та мати постійний діалог щодо впровадження змін», – наголосила Марія Карчевич, заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку.

Зміни, що впроваджуються, створять прозору та зручну систему для провайдерів послуг БПР, медиків та фармацевтів, а також мінімізують корупційні ризики. МОЗ продовжить активний діалог із провайдерами безперервного професійного розвитку, медичною спільнотою, навчальними закладами та іншими партнерами задля побудови ефективної прозорої системи БПР, яка буде задовольняти всіх її учасників.

Джерело: МОЗ України


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook