Здоров’я починається зі склянки води: результати нового дослідження вчених

Згідно з нещодавніми дослідженнями, вода відіграє ключову роль у підтриманні нашого фізичного та психічного здоров’я.

Про користь води розповів дієтолог Джим Вайт виданню WebMD.

«Ми виявили, що дуже багато людей п’ють недостатню кількість води», — зазначає Джим Вайт. Він додає: «Ми спостерігаємо, що такі люди відчувають втому, яка викликана відсутністю нормальної гідратації».

За словами лікаря, вода підтримує всі функції органів та систем організму. Вона допомагає утримувати оптимальний рівень рідини в клітинах, сприяє травленню та енергетичному обміну. Гідратація також забезпечує нормальне функціонування нирок, що допомагає виводити токсини та залишки обміну речовин з організму.

Вода також має велике значення для здоров’я шкіри. Гідратація сприяє збереженню природного зволоження шкіри, попереджаючи її сухість та лущення. Вона також допомагає виводити токсини з організму, що може позитивно вплинути на зовнішній вигляд шкіри та запобігти появі акне.

За словами дієтолога, фрукти та ягоди – це чудове  і корисне джерело води. Кавун на 90% складається з води, тому влітку його корисно вживати, щоб забезпечити оптимальний рівень гідратації організму. Апельсини, грейпфрути та дині також допомагають при недостатній кількості води в організмі.

Дієтолог також попередив, що алкоголь — це дегідратор. Потрібно обмежити споживання алкоголю влітку. А в ті дні, коли людина планує вживати алкоголь, потрібно випити води в 2 рази більше, ніж в звичайні дні.

Джерело: WebMD


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook