карєрний ріст

Здоровий сон мотивує жінку на кар’єрні звершення

Вчені з Університету Міннесоти-Дулут виявили зв’язок між здоровим сном та професійними досягненнями на роботі. Чим більше жінка спить, тим більше вона зможе зробити для свого кар’єрного росту. Що стосується чоловіків, то якість сну не впливала на їх професійні здобутки.

Результати дослідження опубліковані в журналі Sex Roles.

У дослідженні взяли участь 135 людей. Вчені спостерігали за учасниками протягом двох тижнів. Кожного дня учасники заповнювали анкету, вони відмічали, наскільки добре виспалися, який у них настрій, як сон вплинув на їх роботу.

«Коли жінка виспалася і її настрій гарний, вона зможе досягти на роботі більшого. Якщо вона погано спала, то вона менш буде зосереджена на роботі», – сказала автор дослідження Лія Шеппард.

Дослідження показало, що і жінки, і чоловіки іноді погано сплять. Але у жінок здоровий сон більше восьми годин на добу був пов’язаний з їх професійними досягненнями на роботі.

Науковці довели, що здоровий сон допомагає сконцентруватися на роботі або на важливих справах,  допомагає бути уважним, зосередженим і здатним ухвалювати зважені рішення. А коли людина сповнена сил та енергії, вона здатна досягти успіху у будь-якій справі.

Джерело: MedicalXpress


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook