VITATONE MultiОmega: мультивітаміни і Омега-3 для енергії та розуму

Морський скарб

Ще вчора дитина була спокійною і допитливою, приносила зі школи хороші оцінки, а сьогодні щоденник рясніє зауваженнями вчителів, будь-яка справа їй набридає через п’ять хвилин, а спроби дорослих напоумити викликають сплески агресії. «Не інакше, як наврочили», – хапаються за серце бабусі. «Лікувати його треба ременем», – суворо заперечують батьки. Однак насправді одна з причин такого стану криється в нестачі Омега-3 жирних кислот, що призводить до розвитку синдрому дефіциту уваги і гіперактивності (СДУГ). Усі знають, якою корисною є жирна морська риба, особливо для інтелекту. Завдячувати цій властивості варто Омега-3 поліненасиченим жирним кислотам (Омега-3 ПНЖК), які в ній містяться. Ці кислоти входять до складу мембран нервових клітин. Беручи участь в обміні речовин нервової системи, вони сприяють ефективнішому проведенню нервового імпульсу і в результаті покращують пам’ять, зменшують відчуття втоми, посилюють концентрацію уваги і регулюють настрій. Особливо важливо отримувати Омега-3 ПНЖК у достатній кількості дітям, адже саме в цьому віці формується нервова система. І від того, чи вистачатиме дитині корисних жирів, залежить не тільки її здатність до навчання, але й стан здоров’я в майбутньому. Адже Омега-3 ПНЖК також покращують роботу серця і судин, оскільки перешкоджають утворенню тромбів, нормалізують вміст холестерину в крові. Дорослим ці речовини теж необхідні – вони допомагають уникнути стресу та зберегти працездатність до глибокої старості.

Вітаміни і Омега-3 для енергії та розуму

У зв’язку зі СДУГ у дитини часто страждає успішність, відповідно погіршуються відносини з батьками та однолітками. Цей синдром може створити труднощі зі сприйняттям інформації і зумовити зниження інтелекту й пізніше, у дорослому житті. Щоб попередити такий сценарій, лікарі рекомендують дітям споживати достатню кількість морської риби, а на додаток приймати препарати Омега-3 ПНЖК протягом усього періоду зростання.
Забезпечити організм, що розвивається, цінними Омега-3 кислотами здатний VITATONE MultiОmega – продукт на основі жиру морської риби, виловленої в екологічно чистих морських водах Ісландії. Він є джерелом Омега-3 ПНЖК і містить ще 14 життєво необхідних вітамінів і мікроелементів, серед яких – вітаміни групи В, вітаміни А, Е і С, цинк, йод, фолієва кислота.

Давно відомо, що при СДУГ спостерігається дефіцит вітамінів групи В. VITATONE MultiОmega допоможе заповнити їх втрату. Це дуже важливо, враховуючи, що у комплексі з Омега-3 ПНЖК вітаміни групи В позитивно впливають на стан нервової системи, шкіри і волосся, активують пам’ять і мислення, захищають мозок від передчасного старіння, а також беруть участь у збагаченні киснем мозкових клітин. Вітамін Е позбавляє тканини мозку від токсинів, сприяє поліпшенню пам’яті, сприйняттю нової інформації, регулює перепади настрою. Фолієва кислота дозволяє зберегти ясний розум і міцну пам’ять. Вітамін С захищає нервову систему від перевантажень. Йод, у свою чергу, забезпечує нормальну роботу мозку і відповідає за здатність до концентрації уваги. Цинк захищає клітини мозку від шкідливих впливів, бере участь фактично в усіх обмінних процесах в організмі, контролює синтез білків, у тому числі тих, які відповідають за пам’ять і здатність до навчання. Разом з вітамінами Е, С і селеном цинк утворює антиоксидантний комплекс, який підвищує опірність організму до інфекцій.

Продукт випускається у вигляді сиропу – оптимальній лікарській формі для застосування у дітей. Приємний смак тропічних фруктів робить його прийом ще комфортнішим, відсутність цукру в складі розширює кількість рекомендацій. VITATONE MultiОmega виготовлений у Польщі на замовлення і під контролем Newtone Pharma Limited (Великобританія).

Робота з відвідувачем

Сигналами до рекомендації сиропу VITATONE MultiОmega будуть такі прохання покупця, як:
– «дайте продукт на основі риб’ячого жиру»;
– «потрібні вітаміни для дітей»;
– «дитина швидко втомлюється, порадьте щонебудь»;
– «домашні завдання робить з-під палиці, не може займатися однією справою довше 10 хвилин»;
– «щось натуральне для дитини, щоб зупинити перепади настрою»;
– «школяр став гірше вчитися, важко засвоює інформацію – допоможіть».

Дорослим продукт варто запропонувати, коли відвідувач скаржиться на:
– стан стресу на роботі, у сім’ї;
– високу втомлюваність, зниження працездатності;
– погіршення пам’яті, концентрації уваги.

Важливо пам’ятати: будь-який з названих симптомів може бути ознакою захворювань нервової системи. Тому рекомендуючи VITATONE MultiОmega, обов’язково потрібно порадити людині звернутися до лікаря.
Натуральний склад, відсутність рибного присмаку, зручна форма застосування і європейська якість – ось переваги, які виокремлюють продукт в очах клієнта аптеки. А завдяки тому, що запропонувати його із закінченням сезону відпусток і початком навчального року можна більшості людей дитячого і дорослого віку, продукт стає необхідною аптечною рекомендацією і сприяє збільшенню середнього чека.

VITATONE MultiОmega – мультивітамінний сироп з високим вмістом Омега-3 для підтримки інтелекту і підвищення енергії.

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook