алкоголь

Вчені знайшли ефективний спосіб позбутися алкогольної залежності

Споживання алкоголю пов’язане із 7% передчасних смертей у всьому світі.

Дослідники виявили ефективний спосіб змусити людей скоротити споживання алкоголю. Ця конкретна комбінація повідомлень «чому скорочувати» і «як скорочувати».

Результати дослідження опубліковані в журналі Addictive Behaviors .

Відомо, що надмірне вживання алкоголю призводить до раку. Також ця звичка пов’язана з цілою низкою проблем, включаючи хвороби серця, проблеми із травленням та підвищений ризик недоумства.

«Ми виявили, що поєднання інформації про алкоголь і рак з конкретною практичною дією — підрахунком випитих напоїв — призводить до того, що люди починають менше пити алкогольні напої», — каже економіст і психолог Симона Петтігрю.

Учасників дослідження розділили на різні групи. Їм показували рекламу та повідомлення про випивку.

Одна група виділялася серед інших: телевізійна реклама, що пов’язує випивку та рак, разом із пропозицією вести підрахунок випитих напоїв була однією з найефективніших у тому, щоб змусити людей спробувати скоротити споживання алкоголю.

Крім того, це була єдина комбінація, за якої люди справді значноскоротили споживання алкоголю за шість тижнів.

«Багато людей не знають, що алкоголь є канцерогеном», —  сказав Петтігрю. Він додає: «Це важлива інформація, до якої у людей має бути доступ. Але говорити людям, що алкоголь викликає рак, це лише частина рішення. Ми також повинні дати їм способи вжити заходів для зниження ризику».

Джерело: Факти Здоров’я

Раніше ми писали, названі причини, чому не варто вживати алкоголь під час війни.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook