для схуднення препарат

Вчені виявили ефективний та безпечний препарат для схуднення

За ефективністю препарат можна порівняти з хірургічним втручанням.

Цей ін’єкційний препарат, який отримав назву AMG133, досліджують у компанії Amgen. Там заявили, що наразі препарат пройшов першу фазу випробування.

Результати дослідження опублікувала компанія Amgen.

Дослідження тривало 12 тижнів. В результаті пацієнти з ожирінням втратили вагу на 14,5%. Зазначається, що пацієнти не набирали вагу протягом 70 днів.

У пацієнтів, які отримували AMG133, спостерігалися побічні ефекти, включаючи нудоту та блювоту, але більшість негативних ефектів були легкими та зникали протягом кількох днів після першої дози.

За оцінкою Центру з контролю та профілактики захворювань в США (CDC), понад 40% населення США мають ожиріння. Ожиріння – це основна причина діабету 2 типу, і його пов’язують із захворюваннями серця, онкологічними захворюваннями та ін.

В наступному році планується більш масштабне дослідження AMG133.

«Нас надихають результати першої фази досліджень із застосуванням препарату AMG 133 раз на місяць. Зокрема, нас надихають ступінь, швидкість і тривалість дії препарату. Ми з нетерпінням чекаємо на початок другої фази дослідження вже наступного року», – сказав Девід Різ, виконавчий директор з досліджень і розробок Amgen.

Джерело: Reuters


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook