ковід

Вчені виявили ефективні речовини проти COVID-19: вони знаходяться у вині та зеленому чаї

Науковці з Гамбурзького університету виявили декілька  сполук, які ефективні при лікуванні коронавірусу. Вони знаходяться у зеленому чаї, в оливковій олії та у червоному вині. Всі 3 сполуки вчені планують використати для розробки ліків проти коронавірусу.

Результати дослідження опубліковані в журналі Communications Biology.

«Сполуки, які ми виділили, містяться в багатьох продуктах харчування. Однак вживання (наприклад) зеленого чаю не вилікує від коронавірусу», – сказала автор дослідження Васундра Срінівасан.

Також вчені зазначають, що зарано поки говорити, чи можна розробити нові ліки від коронавірусу з отриманих сполук. Щоб це зробити, потрібно провести додаткові дослідження.

Як повідомила команда під керівництвом Крістіана Бетцеля з Гамбурзького університету, усі три сполуки вже використовуються як активні інгредієнти в деяких ліках.

Джерело: ScienceDaily

Нагадуємо, раніше вчені з Лейденського університету виявили, що існує ще одна форма імунітету, яка роками ховається в нашому організмі. Йдеться про доволі загадкові Т-лімфоцити, які можуть зіграти вирішальну роль у нашій боротьбі з коронавірусом.

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook