Вчені розповіли про реальну користь вівсяного молока

Вівсяне молоко може бути корисним додатком до раціону, оскільки містить багато корисних речовин, таких як білки, вуглеводи, волокна, жирні кислоти та вітаміни.

Вчені розповіли про корисні властивості вівсяного молока виданню Healthline.

Корисні речовини вівсяного молока допомагають підтримувати здоров’я шлунково-кишкового тракту та знижувати ризик розвитку деяких хвороб, таких як діабет, серцево-судинні захворювання та ожиріння.

Вівсяне молоко містить велику кількість білків, які необхідні для побудови та підтримки м’язової маси та здоров’я кісток.

Крім того, вівсяне молоко містить багато жирних кислот, таких як омега-3 та омега-6, які допомагають знижувати ризик розвитку захворювань серця та покращують память.

Цей напій також містить багато вітамінів та мінералів, які необхідні для здоров’я кісток та зубів.

Вівсяне молоко містить у великій кількості бета-глюкан, який потрібен для здоров’я серця. Ця речовина може допомогти знизити рівень холестерину в крові, особливо рівень поганого холестерину, який пов’язують із захворюваннями серця. Наприклад, дослідження 1999 року, в якому взяли участь 66 людей, показало, що вживання 3 склянок (750 мл) вівсяного молока щодня протягом 5 тижнів знижує загальний холестерин і ліпопротеїди низької щільності (ЛПНЩ) на 3% і 5% відповідно.

Для отримання максимальної користі від вівсяного молока, вчені радять додавати його до збалансованого раціону.

Джерело: Healthline


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook