Вчені назвали ще одну причину безсоння

Безсоння – це стан, коли виникають труднощі із засипанням або підтриманням тривалого сну. За останніми даними, майже 30% людей у світі страждають на безсоння. Нервові стреси, неможливість повноцінного відпочинку призводять до порушень психофізичного стану людини, до хронічної втоми.

Нещодавно вчені з’ясували ще одну причину, через яку люди погано засипають. Це – фізичний дискомфорт та емоційний дискомфорт.

Згідно з даними National Health Interview Survey, у жінок частіше з’являються проблеми із засипанням порівняно з чоловіками (відповідно 17,1% та 11,7%).

Результати дослідження показали, що багато жінок відчувають проблеми зі сном під час менструації, вагітності та менопаузи. Крім того, рівень безсоння зростає з віком і найчастіше пов’язаний з іншими захворюваннями.

До фізичного дискомфорту також відносять: головний біль та біль у спині.

Емоційний дискомфорт також може призвести до проблем зі сном. Стрес, тривожність, депресія можуть викликати безсоння. У таких випадках, психотерапія та ліки можуть допомогти покращити якість сну.

Несприятливе навколишнє середовище також може призвести до проблем зі сном. Забруднене повітря, шум або яскраве освітлення можуть бути винуватцями поганого сну. Використання шумозахисних вікон та сонцезахисних плівок на вікнах можуть допомогти зменшити ці ефекти та покращити якість сну.

Джерело: PharmacyTimes


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook