Вчені досліджують новий препарат для лікування акне у жінок

Найчастіше проблема з прищами з’являється в підлітковому віці, коли відбуваються гормональні зміни в організмі. Але за результатами нещодавніх досліджень стало відомо, що приблизно кожна третя жінка має прищі на обличчі у віці від тридцяти років і старше.

Багато експертів рекомендують розглядати комплексну терапію, якщо місцеві ліки не діють. Зараз вчені перевіряють новий препарат для лікування акне у жінок.

Для лікування акне вчені пропонують використовувати спіронолактон (Spironolactone), який застосовується для лікування високого кров’яного тиску

Препарат блокує певні гормони, які можуть спричиняти прищі. Чоловікам не призначають спіронолактон від прищів через побічні ефекти.

Результати дослідження опубліковані в журналі British Medical Journal.

У дослідженні взяли участь понад 400 жінок. Згідно з результатами, жінки, які приймали препарат, повідомили про те, що в них покращився стан шкіри.

«Результати показали, що у жінок, які приймали спіронолактон, через 12 і 24 тижні спостерігалося значне покращення стану шкіри порівняно з жінками, які приймали плацебо», — сказала провідний автор Міріам Сантер.

Джерело: Everyday Health


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook