Вакцинація від грипу може допомоги здоров’ю серця та судин – дослідження

Нещодавнє дослідження показало, що щеплення від грипу може бути корисним для підтримки здоров’я серця та судин. Ризик серцево-судинних захворювань, згідно результатами дослідження, зменшується майже на 25% у людей, яким зробили щеплення.

Результати дослідження опубліковані в журналі American Journal of Preventive Medicine.

Вчені виявили, що щеплені від грипу люди мають меншу ймовірність розвитку серцево-судинних захворювань, таких як інфаркти, гострі коронарні синдроми та інсульт. Це може бути пов’язано з тим, що грип може призвести до погіршення функції судин, що збільшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

Недавно опубліковані дані вказують на те, що у людей, які щеплені від грипу, ризик серцево-судинних захворювань зменшується майже на 25%. Враховуючи, що серцево-судинні захворювання є головною причиною смерті у світі, це може мати велике значення для здоров’я людей в цілому.

У зв’язку з цим, медичні фахівці закликають усіх людей, особливо тих, хто належить до групи з підвищеним ризиком серцево-судинних захворювань, зробити щеплення від грипу. Цим людям рекомендовано отримати щеплення проти грипу, аби уникнути тяжких ускладнень від захворювання, що можуть призводити до смерті.

Джерело: PharmacyTimes


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook