В Україні виписали вже понад 100 тисяч е-рецептів

В Електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ) станом на 15 квітня виписали вже понад 100 тисяч електронних рецептів на рецептурні ліки.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

«Після впровадження е-рецепта на лікарські препарати все більше аптек починають працювати в Електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ). Адже це дозволяє пацієнтам придбавати ліки у сучасний та зручний спосіб. Так, на сьогодні в ЕСОЗ вже було сформовано понад 100 тисяч електронних рецептів на рецептурні ліки», – йдеться у повідомленні.

У МОЗ розповіли, як знайти найближчу аптеку, яка працює з ЕСОЗ і відпускає ліки за е-рецептом.

«Щоб знайти найближчу до вас аптеку, яка відпускає ліки за е-рецептом, потрібно відкрити дашборд “Електронна карта місць відпуску лікарських засобів за еРецептом”. На перехідному етапі пацієнт сам може обрати тип рецепта – електронний чи паперовий – відповідно до того, яким із них йому зручніше скористатись. Коли пацієнт обирає електронний рецепт, він отримує номер рецепта та унікальний код його погашення у вигляді смс-повідомлення. Для того, щоб придбати ліки в аптеці за рецептом, достатньо лише повідомити ці дані фармацевту», – зазначили у МОЗ.

Джерело: Укрінформ


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook