ТЕАЛОЗ® ДУО – надійний захист проти синдрому «сухого ока»

Науково-технічний прогрес робить життя людини більш комфортним, але разом з перевагами цивілізації людина отримує і певні проблеми. Користування комп’ютерами, планшетами та смартфонами дає нам можливість обмінюватись інформацією з усім світом, але тривале перебування перед моніторами, на жаль, шкодить нашим очам. Зосереджено дивлячись на екран, людина менш інтенсивно кліпає повіками, і плівка зі слізної рідини, що має постійно зволожувати очі, оновлюється вкрай рідко. Результат – розвиток синдрому «сухого ока». Відчуття стороннього тіла в оці, дискомфорт, печіння, погіршення зору наприкінці дня, сльозотеча за вітряної погоди або під час тривалого читання – знайомі симптоми, чи не так?

Більшість із нас не звертає уваги на такі «дрібниці», але якщо тривалий час їх ігнорувати, «безневинні», на перший погляд, прояви можуть стати причиною погіршення зору.

Тож чи змушені ми залишатися заручниками ситуації і сплачувати здоров’ям власних очей за користування надбаннями цивілізації? Або ж існує інший вибір? Так, він є! Про захист наших очей потурбувалася компанія Laboratoires Thea. Французькі фахівці створили Теалоз® Дуо – стерильний, гіпотонічний офтальмологічний розчин, який забезпечує очам миттєвий комфорт, що зберігається протягом усього дня.

Теалоз® Дуо – це поєднання двох природних компонентів.

Перший – природний дисахарид трегалоза, що міститься в деяких організмах та рослинах. Ця унікаль­на речовина уповільнює обмін речовин в умовах дефіциту вологи та допомагає вижити в умовах посухи. Саме завдяки трегалозі Ієрихонська троянда, яку ще називають «рослиною, що воскресає», виживає в жорстоких умовах пустелі. Ця маленька суха грудочка протягом доби за достатньої кількості води відновлюється, стає зеленою і розквітає.

Молекула трегалози в Теалоз® Дуо захищає і стабілізує клітинні мембрани, запобігає денатурації білків і руйнуванню жирів, є біопротектором та осмопротектором, нормалізує процеси обміну в рогівці, запобігає загибелі та зневодненню клітин.

До речі, Теалоз® Дуо – єдиний в Україні засіб, що містить трегалозу.

Другий компонент – натрію гіалуронат – є природним полісахаридом, сіллю гіалуронової кислоти. Речовина утримує воду, зволожує поверхню ока, прискорює її очищення. Натрію гіалуронат сприяє загоєнню епітелію рогівки, зменшує випаровування сльози та забезпечує стабільність слізної плівки.

Саме унікальне поєднання двох натуральних речовин – трегалози і гіалуронату натрію, а також гіпоосмолярність офтальмологічного розчину Теалоз® Дуо забезпечують довготривалий захист, зволоження і змащування поверхні ока і, відповідно, максимальний комфорт для очей.

Теалоз® Дуо упакований в інноваційний багатодозовий запатентований флакон ABAK®, під час використання якого краплі проходять крізь фільтруючу мембрану з мікроскопічними порами. Це забезпечує стерильність розчину, дозволяє не використовувати консерванти та застосовувати Теалоз® Дуо протягом трьох місяців після відкриття флакону.

Теалоз® Дуо не містить фосфатів, що запобігає ризику кальцифікації рогівки та погіршенню її прозорості.

Флакон Теалоз® Дуо є економічним, містить рівно 300 дозованих крапель розчину для використання до останньої краплі.

Отже, за будь-яких проявів синдрому «сухого ока», що виникли з будь-яких причин, у тому числі під час використання сучасних дивайсів, а також під впливом диму, пилу, сонця, потоку повітря від кондиціонерів, при тривалих подорожах літаком тощо, Теалоз® Дуо допоможе захистити та зволожити очі.

Теалоз® Дуо стане у нагоді і носіям контакт­них лінз. Адже не секрет, що люди, які надають перевагу лінзам, нерідко скаржаться на ті ж симптоми, що турбують завзятих користувачів комп’ютером – нав’язливе відчуття «піску» в очах, почервоніння та подразнення. Позбутися дискомфорту допоможе Теалоз® Дуо. Контакт­ні лінзи виготовляють із різних матеріалів, але Теалоз® Дуо сумісний з будь-яким з них, тож закапувати розчин можна безпосередньо на лінзи, не знімаючи їх, або перед одяганням контактних лінз.

Рекомендуючи Теалоз® Дуо, не забуваймо про дозування. Розчин закапують по 1 краплі у кожне око 4-6 разів на день. За потреби кількість закапувань можна зменшити.

Статистика свідчить, синдром / хвороба «сухого ока» стає більш поширеною. Тож пам’ятаймо про те, що навіть серед напруженого робочого дня слід знаходити час на відпочинок та гімнастику для очей. А за перших проявів дискомфорту наші очі захистить надійний помічник – Теалоз® Дуо, двокомпонентний засіб, поєднання сил природи та науки.

Теалоз® Дуо – сила природи для комфорту ваших очей

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook