PROFILAKTONE – акуляча сила твого імунітету!

Восени зростає кількість гострих респіраторних інфекцій. Віруси і бактерії «стають агресивнішими», а імунітет слабшає, залишаючи організм без належного захисту. На перший погляд, вирішити це питання досить просто – усунути патогенний вірус або бактерію і зміцнити імунітет. Але не всі засоби здатні працювати комплексно.

Щоб надати організму надійний захист, Newtone Pharma Limited (Велика Британія) пропонує PROFILAKTONE.
PROFILAKTONE, масло печінки Гренландської акули, у консистенції сиропу зі смаком малини або персика та манго добре знайомий споживачам і провізорам. Зараз у продажу доступна ще й нова форма PROFILAKTONE – у капсулах. Щоб правильно рекомендувати цей засіб, нагадаємо його основні переваги. PROFILAKTONE – для захисту від вірусів і бактерій Цілющі властивості масла печінки Гренландської акули людство використовує з давніх-давен. Перші суттєві дослідження впливу компонентів масла печінки – алкілгліцеролів і сквалену – розпочалися ще на початку минулого сторіччя. На цих підставах японські дослідники довели, що їхній прийом збільшує стійкість людини до інфекцій. Впливаючи на обидві ланки імунітету, алкілгліцероли та сквален підвищують резистентність організму до вірусів і бактерій та перешкоджають розвитку сезонних захворювань. PROFILAKTONE – для зменшення запалення та інтоксикації Окрім безпосереднього впливу на чинники застуди та ГРВЗ (віруси і бактерії), масло печінки Гренландської акули зменшує запалення та сприяє відновленню клітин слизових оболонок. Цікавий факт впливу алкілгліцеролів і сквалену з’явився останніми роками – окрім уже досліджених переваг, виявлено здатність покращувати функцію печінки. Це стало причиною застосування масла печінки Гренландської акули як додаткового компоненту комплексного лікування бактеріальних захворювань під час використання класичних антибіотиків.

Переваги PROFILAKTONE:

• джерело природних алкілгліцеролів і сквалену для захисту від вірусів та бактерій;
• зменшує запалення, сприяє відновленню організму після застуди та ГРВЗ;
• це додатковий захист печінки та зменшення інтоксикації;
• дозволений для використання від 1 року, безпечний для хворих на діабет;
• у консистенції сиропу для дітей має приємний смак малини, для дорослих – манго та персика, без присмаку риби;
• у капсулах – для тих, хто надає перевагу твердим формам.

Скрипти ініціативних продажів PROFILAKTONE

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook