вода

Правильний питний режим: вчені назвали ще одну причину, навіщо пити воду

Вчені з Гарвардської медичної школи з`ясували, що достатній рівень води в організмі може допомогти впоратися з негативними емоціями. І навпаки, обмежене споживання води може стати причиною тривоги, втоми, розгубленості та паніки.

Вони вважають, що люди, які мають схильність до тривоги та стресу, повинні відстежувати свій водний баланс та випивати достатню кількість рідини на день.

Про це повідомляє видання TheConversation.

Загалом виявлено, що негативні емоції, такі як гнів, розгубленість і напруженість, а також втома посилюються при зневодненні.

Вчені також виявили, що люди, які зазвичай п’ють багато води, відчувають втому та апатію, коли починають менше пити. Коли вчені збільшили споживання води, люди, які брали участь у дослідженні, ставали більш спокійними та щасливими.

Правильний питний режим: денна норма і рекомендації щодо вживання

За даними Національної академії наук, жінки мають споживати приблизно 11,5 склянок на день (2.7 літра), а чоловікам потрібно випивати 15,5 склянок (3,7 літра) щодня. Зазначається, що фрукти та овочі також містять рідину, тож потрібно вживати їх якомога більше.

Фахівці рекомендують випивати денну норму води не за короткий проміжок часу, а розподіляти її протягом дня. Аби заспокоїтися та зменшити стрес, також рекомендовано пити щодня ромашковий чай.

Джерело: ICTV

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook