Обучение фармацевтов

Під час війни в Україні призупинена атестація працівників сфери охорони здоров’я

Згідно з опублікованим документом, в Україні на час дії воєнного стану призупинена атестація фармацевтів, а також атестація на підтвердження звання лікаря (провізора) спеціаліста.

Міністерство охорони здоров’я України наказом від 04.08.2022 р. № 1415 ухвалило рішення зупинити проведення атестації на підтвердження звання лікаря (провізора) спеціаліста.

Окрім того, зупинена й атестаційна процедура на:

  • присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій лікарям (провізорам);
  • підтвердження звання спеціаліста та атестації на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій професіоналам з вищою немедичною освітою, які працюють у сфері охорони здоров’я;
  • присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій молодшим спеціалістам з медичною освітою та фармацевтам на період дії воєнного стану в Україні.

Зазначається, що проведення атестації працівників сфери охорони здоров’я поновиться через 60 днів після припинення чи скасування воєнного стану в Україні.

Крім того, повідомляється, що термін дії сертифікатів лікаря (провізора)-спеціаліста, сертифікатів спеціаліста, посвідчень про кваліфікаційну категорію, який спливає у період дії воєнного стану, та посвідчень лікарів про кваліфікаційну категорію, які планували пройти атестацію протягом року після закінчення п’ятирічного строку з дати попередньої атестації, продовжується на 1 рік наказом керівника закладу охорони здоров’я за місцем роботи.

Повний текст наказу – за посиланням.

Джерело: Держлікслужба

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook