Бекутан

Перший раз у перший клас з Becutan Kids Vits Мультиімуно!

В одній руці – айстри, в другій – портфель, а в гаманці прихований зелений Арчі в лицарських обладунках, готовий битися за імунну систему дитини. Арчі – яскравий образ, створений європейською фармацевтичною компанією «Алкалоїд АД Скоп’є» для того, щоб у легкій формі розповісти мамам та малюкам про переваги комплексу Becutan Kids Vits Мультиімуно («Бекутан Мультиімуно»). Цю дієтичну добавку створено з важливою метою – підвищити імунний захист дитини природним шляхом. У складний епідеміологічний період, коли організм малюка є вразливим через зміну сезону та агресивні респіраторно-вірусні інфекції, повертатися до дитячих колективів бажано з «добре озброєною» імунною системою. Арчі як обличчя дієтичної добавки Becutan Kids Vits Мультиімуно забезпечує одразу три шари захисту для імунітету.

Захисники імунітету

Що ж це за тришаровий захист, як і чому він працює?

Все просто: три шари – це три основні складові дієтичної добавки «Бекутан Мультиімуно»: специфічний набір імунотропних вітамінів, мікроелементів та пробіотик Lactobacillus rhamnosus GG.

Зокрема, вітаміни А, С, Е, B6, фолієва кислота необхідні для формування та функціонування імунітету. Вітамін D, крім цього, знижує швидкість розмноження вірусів та концентрацію білків (цитокінів), що викликають запалення ¹.

Мікроелемент цинк відомий не лише протизапальними, антиоксидантними та імуномодулюючими властивостями, але й противірусною дією. У низці досліджень виявлено його здатність пригнічувати розмноження SARS-коронавірусу (SARS-CoV), а також вірусу грипу H1N1 ².

Бекутан

Пробіотичні штами Lactobacillus rhamnosus (LGG) – до речі, це найбільш вивчена лактобактерія за останні 30 років – стоять на варті здоров’я кишкової мікрофлори, а це необхідна умова підвищення опірності організму збудникам застудних захворювань. Адже кишківник у своїй слизовій оболонці містить приблизно 80 % усіх імунних клітин організму. Мікрофлора кишківника, що складається переважно з біфідо- та лактобактерій, активує й місцевий імунітет кишечника, й імунну систему всього організму ³.

Вміст «Бекутан Мультиімуно» розділено на дві камери в одному саше, що розчиняють у воді або іншій рідині кімнатної температури – наприклад, його можна додати до молока, соку або йогурту. Таким чином, активні компоненти зберігаються окремо, і лише в момент прийому вони змішуються, аби забезпечити максимальний ефект у дитячому організмі.

Таким чином, «Бекутан Мультиімуно» містить унікальний комплекс активних компонентів, що забезпечує дитині надійний захист у сезон застудних захворювань. Визначення «унікальний» тут цілком виправдане, оскільки на цей час повних аналогів немає. При цьому за ціною бренд доступний.

Дуже важливо, що мультифакторний помічник дитячого імунітету «Бекутан Мультиімуно» складається з природних для організму речовин, є лише підсолоджувач та аромат апельсину, аби діточкам було смачно. До речі, завдяки високому профілю безпеки цей комплекс можна приймати малюкам від 1 року .

Таке поєднання специфічного складу зі зрозумілим механізмом дії та високим профілем безпеки, відсутності аналогів і доступної ціни полегшує аптечну рекомендацію і робить відпуск дієтичної добавки легким і приємним для провізора.

Радимо за віком

Розглянемо, як запропонувати Becutan Kids Vits Мультиімуно батькам – відвідувачам аптеки відповідно до сезонних запитів.


Бекутан Мультиімуно

Becutan Kids Vits Мультиімуно – мультифакторний помічник дитячому імунітету!

1 https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/32755992/
2 https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33094446/
3 METACARDIS, 2012 р.
4 Листок-вкладиш Becutan Kids Vits Мультиімуно.

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook