Потовиділення

Підвищене потовиділення може бути ознакою небезпечного захворювання

Підвищене потовиділення може бути ознакою наявності того чи іншого захворювання. Наприклад, воно може вказувати на розвиток цукрового діабету, серцевих хвороб, захворювань легень, хвороби Паркінсона або онкологічних захворювань. Аби вчасно розпізнати симптоми небезпечної хвороби, вчені розробили прилад для вимірювання потовиділення людини.

Дослідницька група розробила прилад, надрукований на 3D-принтері, для вимірювання потовиділення людей. Цей датчик зможе оцінити стан людини, аналізуючи хімічні речовини у поті, які можуть вказати на проблеми зі здоров’ям.

Результати досліджень  опубліковані в журналі Bio-Design and Manufacturing.

Приладом можна користуватися без сторонньої допомоги. Наприклад, датчики поту можуть оцінювати стан людини під час тренування. Його можна прикріпити до шкіри за допомогою гнучкого матеріалу, тому він не заважає рухатися.

Виділені речовини з потом дають важливу інформацію, яку можна ефективно використовувати з метою оцінки загального стану здоров’я людини.

Нагадуємо, вчені назвали причину, навіщо людині потрібно позіхати.

Джерело: MedicalXpress

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook