Новий препарат зменшує симптоми екземи на 75% у немовлят – дослідження

Нещодавно препарат Dupixent (дупілумаб) пройшов третю фазу клінічних випробувань. Вчені повідомляють про зменшення симптомів екземи у 75% випадках у дітей від 6 місяців до 5 років. При цьому препарат застосовували разом з місцевими кортикостероїдами.

Результати дослідження опубліковані в The Lancet.

Dupixent (дупілумаб) — це препарат, створений компанією Regeneron Pharmaceuticals Inc, спільно розроблений Regeneron і Sanofi.

«Немовлята та маленькі діти з атопічним дерматитом можуть постійно скаржитися на свербіж, через це вони можуть часто прокидатися вночі… Це впливає а якість життя як дітей, так і їхніх батьків», — пояснила доктор Емі С. Паллер.

Наразі відомо, що FDA схвалило використання Dupixent для лікування екземи у дітей у віці від 6 місяців до 5 років. Це допомагає лікарям зменшити симптоми екземи у дітей вже за декілька днів. Препарат усуває джерело запалення, що сприяє виникненню атопічного дерматиту.

У третій фазі клінічних досліджень вчені оцінювали безпеку та ефективність препарату. У дослідженні взяли участь діти віком від 6 місяців до 5 років з атопічним дерматитом.

Виявилось, що препарат зменшив симптоми екземи у 75% випадках. У 48% випадках у дітей зменшився свербіж шкіри.

Джерело: MedicalNewsToday


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook