антибіотики

Нова технологія допомогла вченим знайти ефективні антибіотики проти стійких до більшості ліків бактерій

Вченим з Університету Пенсильванії у Філадельфії вдалося виявити новий антибіотик, який проявляє антибактеріальну дію проти багатьох відомих бактерій.

Результати дослідження опубліковані в журналі Science.

«Багато антибіотиків більше не діють. До 2050 року 10 мільйонів людей щорічно будуть вмирати від невиліковних інфекцій. Це відповідає одній смерті кожні три секунди. Тому нам дійсно потрібні нові підходи до лікування стійких до ліків бактерій», – сказав автор дослідження Сезар де ла Фуенте-Нуньес.

Дослідники нещодавно опублікували нову роботу, в якій представлено один з нових підходів до пошуку антибіотиків. В ній вчені описали використання біоінформаційних алгоритмів для виявлення існуючих природних антибіотиків, що «ховаються» всередині бактерій, які можуть подолати резистентність до ліків. У статті описано антибіотик цилагіцин, відкритий за допомогою нової технології.

Вчені використовували біоінформаційні алгоритми для прогнозування хімічних структур, що виробляються бактеріями, а потім вони запустили процес для створення потенційних антибіотиків. Завдяки новій технології, вчені виявили, що цилагіцин виявляє протимікробні властивості і дію проти бактерій, стійких до більшості ліків.

Вчені сподіваються, що нова технологія з пошуку ліків допоможе пришвидшити процес виявлення і розробки нових антибіотиків.

Раніше ми писали, вчені винайшли спосіб, як посилити дію антибіотиків.

Джерело: MedicalNewsToday

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook