Названі харчові звички, через які людина може втрачати волосся

Краса волосся залежить від багатьох факторів, в тому числі і від правильного харчування. Фахівці вважають, що надлишок деяких елементів може призвести до випадіння волосся. Певну загрозу становлять і деякі дієти.

Через які харчові звички людина може почати втрачати волосся?

Відмова від продуктів, які містять залізо та вітамін B12

Як відомо, дефіцит кальцію може негативно позначитися на стані волосся та нігтів, але це далеко не єдиний елемент, що впливає на здоров’я волосся. Лікарі зазначають, що дефіцит заліза може може негативно впливати на стан волосся. Це саме стосується і вітаміну B12. Рекомендується вживати такі продукти: яйця, молоко, сир, гриби, риба та молюски, печінка, гречка, вівсянка, горох, квасоля та сочевиця.

В раціоні надто багато продуктів, які містять вітамін А

Надмірне споживання продуктів з вітаміном А може призвести до витончення та випадіння волосся. Найчастіше гіпервітаміноз виникає при прийомі вітамінних комплексів, при відміні яких стан стабілізується, проте справа може бути і у зловживанні деякими продуктами. Якщо людина вживала багато продуктів, які містять вітамін А, то на деякий час потрібно виключити з меню моркву, гарбуз, персики, абрикоси, яблука, кавун, диню, зелень і деякі інші продукти.

Дієта з низьким вмістом білка

Вчені з’ясували, що дієта з низьким вмістом білка може спричинити випадіння волосся. Як правило, дотримуючись цієї дієти, людина має відмовитися від м’яса, риби, яєць та молочних продуктів на користь овочів та фруктів. Іноді заборона поширюється навіть на бобові. Лікарі рекомендують ставитись до подібних дієт з обережністю та уважно стежити за тим, щоб в організм надходило достатньо корисних речовин. Найкращі джерела білка — сочевиця та інші бобові, шпинат, насіння та горіхи.

Схильність до швидкої втрати та набору ваги

Неодноразові втрата і набір ваги можуть вплинути на стан волосся, роблячи його ламким. Небезпека для організму представляє не тільки стрімка втрата ваги, але і його набір. Тому, якщо втрата або набір ваги відбуваються через неправильне харчування, лікарі радять звертатися до них за допомогою.

Джерело: Prostoway


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook