Національна служба здоров’я України виправила неточності у листі аптечним та медичним закладам щодо відпуску морфіну в таблетках.
Про це НСЗУ повідомила у Фейсбуці.
“Національна служба здоров’я України просить вибачення у пацієнтів та медичної спільноти за неточності у листі щодо відпуску лікарського засобу Морфін у таблетках. Оновлений лист НСЗУ вже надіслано аптечним закладам та надавачам первинної і спеціалізованої медичної допомоги. Лист від 12.11.2024 № 40560/4-15-24 просимо вважати недійсним. НСЗУ не здійснюватиме перерахунки по відпущеним рецептам на лікарський засіб Морфін у таблетках по 5 мг та 10 мг”, – йдеться у повідомленні.
У НСЗУ нагадали, що згідно з Правилами виписування рецептів, пацієнти, які отримують паліативну допомогу, можуть бути забезпечені наркотичними засобами в обсягах, що не перевищують тридцятиденної потреби.
“Тобто більше ніж 40 таб, якщо є така потреба”, – пише лікар Вікторія Ткаченко.
Джерело: Укрінформ
Читайте також:
Читайте також:





