пітливість

Лікарі назвали ще одну ознаку серцевого нападу, яка має насторожити людину

Лікарі попереджають, що надмірна пітливість вночі та вдень повинна насторожувати. Адже вона може бути однією з неочевидних ознак серцевого нападу та інших захворювань.

«Серцевий напад» – це не тільки біль в грудній клітці. Є ще й неочевидні ознаки, які сигналізують про хворобу.

Про це повідомляє видання Mirror.

Кардіологи стверджують, якщо підвищена пітливість проявляється різко і без очевидної причини – це вказує на серйозні проблеми зі здоров’ям. Якщо у вас посилилося потовиділення, але ви не займаєтесь надмірними фізичними вправами, а надворі немає спеки, потрібно негайно записатися на приймання до лікаря. Підвищена пітливість під час серцевого нападу з’являється через те, що кров перекачується крізь закупорені холестерином артерії, а це вимагає від серця чималих зусиль.

Якщо надворі спека чи ви займаєтесь фізичними навантаженнями і помітили в себе більшу пітливість, ніж зазвичай, це також привід занепокоїтися. Цей піт вказує на те, що серце намагається зберегти баланс температури тіла і дуже сильно навантажується.

Підвищена пітливість може бути пов’язана також з атеросклерозом. В цьому випадку артерії звужуються через накопичення в них жирових відкладень (так звані бляшки). Атеросклероз часто означає, що у пацієнта є проблеми і в роботі серця. Що пов’язано з високим ризиком інфаркту.

Експерти попереджають, що підвищена пітливість – одна з ознак серцевого нападу. Особливо, якщо разом з пітливістю є й інші симптоми:

  • розлади шлунку, нудота;
  • задишка, плутане дихання;
  • запаморочення;
  • паніка, сильне хвилювання;
  • сильна втома.

Раніше лікар назвала причини, чому виникає слабкість, втома та апатія.

Джерело: ТСН

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook