Компанія «Біокодекс» розширила свій портфель новими брендами – «Маример» і «А-Церумен-Нео Плюс»

Сім років тому в непростий економічний і політичний час, що був не найкращим періодом для розширення бізнесу, французька компанія «Біокодекс» наважилася відкрити представництво в Україні.

На той момент компанія була відома двома брендами: «Отипакс» – найкращі вушні краплі від зовнішнього отиту та «Ентерол» – перспективний пробіотик для лікування діареї будь-якої етіології, синдрому подразненого кишечника та навіть вірусної діареї.

У той час сама назва компанії була маловідомою, адже співпраця з бізнес-партнерами лише набирала обертів, однак упізнаваність серед лікарів і мереж стрімко зростала. Одним із найважливіших завдань компанії був розвиток портфеля, який згодом доповнився преміум-продуктом – «Альфлорекс», що містить пробіотик Bifidobacterium infantis 35624®, засобом з удосконаленим ефектом – кремом під підгузок «РеКрем», а також іншими брендами.

Компанія «Біокодекс» швидко розвивалася і набувала популярності. За доволі нетривалий період кількість співробітників збільшилася до майже 70 осіб.

До святкування 7-ї річниці від дня заснування філії компанії «Біокодекс» в Україні компанія отримала можливість для просування двох важливих брендів:

• «Маример»– лінійки продуктів із розчинами морської води, яка використовується для щоденної гігієни носових ходів і як складова терапії під час захворювань ЛОР-органів;

• «А-Церумен-Нео плюс» – засіб для м’якого видалення сірчаних пробок і гігієни вух.

Ці препарати мають синергічну з іншими продуктами компанії дію та ідеально доповнюють портфель «Біокодекс».

Компанія «Біокодекс Україна» пишається своїми успіхами та не збирається зупинятися на досягнутому. Ми розуміємо, що головна цінність – це люди, тож надалі плануємо інтенсивне розширення штату. Найближчим часом до нашої команди долучаться майже 20 співробітників.

Така визначна подія – гордість для компанії «Біокодекс»!

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook