психічне здоровя

Коли слід звернути увагу на своє психічне здоров’я: важливі симптоми

Науковці з Дюкського університету провели дослідження, щоб зрозуміти, які ознаки розладів психіки з’являються першими. За результатами дослідження виявлені важливі симптоми, які можуть вказувати на майбутні проблеми з психічним здоров’ям.

Про це повідомляє MedicineNet.

У людини, у якої з’являються перші проблеми з психічним здоров’ям, перш за все змінюється емоційний стан. Вона може стати агресивною, роздратованою або пригніченою. Також можливі раптові зміни настрою, втрата інтересу до звичних розваг і активностей.

Важливим симптомом психічного розладу є зміни в сприйнятті часу та реальності. Людина може почати сприймати час неправильно або відчувати, що світ навколо неї нереальний. Також можуть спостерігатися галюцинації або дивні уявлення.

Крім того, людина може почати говорити незв’язно. Також можуть спостерігатися труднощі зі зосередженістю та прийняттям рішень.

Ще одним важливим симптомом є зміни в поведінці та соціальному функціонуванні. Людина може почати відчувати незручності у спілкуванні з іншими, втрачати інтерес до соціальних зав’язків.

Також вчені попереджають, що при психічному розладі людина може відчувати біль у голові, шиї або спині, бути постійно втомленою.

Автор дослідження зазначає, що розуміння перших симптомів розладів психіки може бути корисним для більш точної діагностики та лікування. За словами науковців, чим швидше людина звернеться за допомогою, тим краще.

Джерело: MedicineNet


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook