Кеторол Експрес

КЕТОРОЛ ЕКСПРЕС швидке вирішення проблеми гострого болю

Біль – вкрай неприємне відчуття. Але водночас – це захисна реакція, своєрідний сигнал, яким організм повідомляє, що з ним щось не так. Больові імпульси вберігають людину від ситуацій, що травмують, контактів з небезпечними предметами і змушують звертатися по медичну допомогу, оскільки попереджають про негаразди зі здоров’ям. З огляду на це біль є корисною реакцією, але часом він буває нестерпним. Такого болю людина прагне позбутися якнайшвидше, тож для допомоги пацієнту з інтен­сивним гострим болем лікарі та фарма­цевти потребують ефективного знеболювального, що починає діяти швидко.

«Кеторол Експрес» (Dr. Reddy’s Laboratories Ltd) – інноваційний пероральний лікарський засіб, здатний зменшувати вираженість гострого болю швидше ніж за 10 хвилин [1]. Головною діючою речовиною «Кеторол Експрес» є кеторолак – нестероїдний протизапальний препарат (НПЗП), що пригнічує синтез та активність ферменту циклооксигенази і блокує утворення прозапальних простагландинів, завдяки чому чинить протизапальну та знеболювальну дії. З-поміж інших НПЗП кеторолак вирізняється силою аналгезії – за потужністю аналгезуючого ефекту кеторолак можна порівняти з морфіном. Але, на відміну від опіоїдів, кеторолак не пригнічує дихання, не спричиняє медикаментозної залежності, не має седативної або анксіолітичної дії [1]. Зазвичай після прийому таблетованих форм кеторолаку максимальна концентрація активної речовини в крові та спричинене нею знеболення настають приблизно за 50 хвилин.

Однак «Кеторол Експрес» – це особлива лікарська форма – таблетки, що диспергуються в ротовій порожнині. Технологія виробництва «Кеторол Експрес» розроблена та запатентована компанією Dr. Reddy’s Laboratories, і завдяки їй таблетка повністю розпадається в роті протягом 30 секунд, діюча речовина швидко всмоктується і вже за 10 хвилин після прийому в крові створюється концентрація кеторолаку, необхідна для забезпечення вираженого знеболення [2]. Ці властивості вкрай важливі для лікування гострого болю, адже дозволяють позбавити пацієнта страждань, не очікуючи, доки таблетка потрапить до шлунково-кишкового тракту, розчиниться та почне діяти.

Кеторол

Проте «Кеторол Експрес» – це не лише швидке та потужне знеболення. Лікарська форма препарату – ородисперсні таблетки – є дуже зручною. Гострий біль, наприклад зубний, може спіткати людину де завгодно – вдома, на роботі, у подорожі. Прийом звичних знеболювальних потребує певних умов – більшість ліків слід запивати водою. З «Кеторол Експрес» шукати воду не потрібно – таблетка розчиняється в ротовій порожнині без запивання, варто лише просто покласти її на язик.

При цьому пацієнт не відчує неприємного гіркого присмаку, властивого таблетованим формам НПВС, адже таблетки «Кеторол Експрес» мають приємний смак м’яти [1]. Тож ородисперсні таблетки можна приймати будь-де, зокрема і там, де немає доступу до води. Така лікарська форма забезпечує комфортне знеболення активним, зайнятим людям, мандрівникам, а також пацієнтам з утрудненим ковтанням. За потреби вона може ефективно замінити ін’єкції аналгетиків, що дозволяє скоротити витрати пацієнтів та, безумовно, збільшує їхню прихильність до лікування.

Отже, «Кеторол Експрес» діють швидше за традиційні таблетки, зменшують інтенсивність больових відчуттів менш ніж за 10 хвилин після прийому та не потребують запивання водою. «Кеторол Експрес» можна прийняти будь-де, навіть в аптеці, якщо є необхідність у терміновому тамуванні болю, навіть такого сильного, як зубний або гострий біль під час травм. Показанням до застосування «Кеторол Експрес» є короткочасне (не більш як 5 днів) лікування болю помірної інтенсивності, а також гострого болю різного походження, зокрема і післяопераційного. За необхідності препарат можна приймати до 4-х разів на добу, з інтервалом 4-6 годин [1].

У нинішніх реаліях важливо, що за наявності очевидних переваг «Кеторол Експрес» – лікарський засіб з доступною ціною, тож можливість швидко та ефективно втамувати сильний біль має будь-який український пацієнт, незалежно від рівня його статків.

«Кеторол Експрес» сучасне вирішення проблеми гострого болю.

1. Інструкція для медичного застосування лікарського засобу Кеторол Експрес.
2. Патентна публікація WO 2018/ 197932 Al. PHARMACEUTICAL COMPOSITIONS OF KETOROLAC. Applicant: DR. REDDY’S LABORATORIES LTD. Доступ за посиланням: https://patentscope.wipo.int/search/en/detail.jsf?docId=WO2018197932.

Інформація для професійної діяльності медичних і фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, лікувальні властивості) і перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкціях для медичного застосування, доступних за посиланням www.drlz.kiev.ua.

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook