Фармкомпанія “Серв’є Україна” передала понад 80 млн грн на гуманітарну допомогу українцям

Фармацевтична компанія “Серв’є Україна” продовжує допомагати українцям, що постраждали внаслідок повномасштабної війни.

Завдяки створеному “Фонду солідарності України” була надана підтримка у розмірі 1,5 мільйона євро. Крім того, компанія передала допомогу лікарськими засобами “Серв’є” більше ніж 231 лікарні по всій Україні та сфокусувалась на безпеці українських колег та їхніх сімей.

Про це повідомляє 24 канал.

Зазначається, що фармкомпанія створила благодійний фонд для забезпечення фінансовою підтримкою організацій, які працюють в Україні.

Зібрати 1,5 мільйона євро “Фонду солідарності України” допомогли працівники компанії по всьому світу. Вони одразу підтримали благодійну ініціативу та зробили особисті внески. Таку активність керівництво “Серв’є” вирішило додатково заохотити: за кожне євро, який працівник передав у фонд, компанія жертвувала ще одне євро.

З такою чималою підтримкою “Серв’є” та інших французьких компаній Центру кризової допомоги і підтримки Міністерства Європи та закордонних справ Франції вдалось надати гуманітарну підтримку в Україні, а також у Молдові, Словаччині та Польщі. Сотні тисяч вимушених переселенців, які шукають прихисток від війни, отримали аварійні притулки та медикаменти. Крім цього, для потреб біженців закупили машини швидкої допомоги та електричні генератори.

Водночас “Серв’є” продовжує надавати набори невідкладної допомоги, організовує збори їжі, одягу, шкільного приладдя, іграшок.

Джерело: 24 канал


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook