санофі

Фармкомпанія «Санофі» надала благодійну допомогу: понад 30 млн доз ЛЗ вже рятують життя українців

Фармацевтична компанія «Санофі» в Україні продовжує допомагати українцям, забезпечуючи їм доступ до ефективних лікарських засобів та вакцин.

Про це повідомила пресслужба компанії на офіційному сайті.

Вже декілька місяців благодійний Фонд «Санофі» координує та пришвидшує надання гуманітарної допомоги життєво необхідними препаратами та вакцинами, щоб підтримати пацієнтів в Україні та українських біженців.

На сьогодні були передані 30 мільйонів доз лікарських засобів для щоденного лікування (інсуліни, протиепілептичні препарати та препарати для надання екстреної допомоги), що потенційно можуть допомогти 20,5 мільйонам українських пацієнтів.

Загальна сума донацій Україні препаратами компанії зараз становить понад 21 мільйон євро.

Також компанія «Санофі» на глобальному рівні надала допомогу у розмірі 5 мільйонів євро, що були перераховані Червоному Хресту в Україні та сусідніх європейських країнах та спрямовані до Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Зазначається, що «Санофі» продовжує клінічні дослідження за участі українських пацієнтів, незалежно від того, чи вони перебувають в Україні чи за її межами.

Раніше ми писали, фармацевтична компанія «Астрафарм» передала ліки благодійним організаціям.

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook