novartis

Фармкомпанія Novartis відновлює свою роботу в Україні

Фармацевтична компанія Novartis відновлює свою діяльність в Україні, перевіривши, наскільки безпечно зараз працювати в країні.

Про це повідомила компанія на своєму офіційному сайті.

«Після вивчення поточної ситуації в країні, ми почали відновлювати бізнес-операції віддалено, щоб допомогти зруйнованій війною країні відновити деякі основні критичні бізнес-процеси», — йдеться в повідомленні Novartis.

Зазначається, що для компанії безпека працівників залишається першочерговим завданням, тому швейцарський виробник ліків буде постійно слідкувати за ситуацією в країні.

Наразі фармкомпанія продовжує надавати гуманітарну допомогу, а такок забезпечувати людей необхідними ліками.

«На сьогодні ми поставили понад 1,3 мільйона упаковок антибіотиків, знеболюючих, серцево-судинних та онкологічних засобів, що становить понад 33 мільйони доларів США як медичну допомогу. Це на додаток до нашої допомоги в розмірі 3 мільйонів доларів США, які ми направили в благодійні організації, що підтримують біженців і внутрішньо переміщених осіб в Україні та прикордонних країнах», — повідомляють в компанії.

Раніше ми писали, фармкомпанія АБРІЛ ФАРМ планує відновити постачання препаратів з Індії на український склад.

Джерело: Novartis

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook