Фармкомпанія Фармак заявила про випуск на ринок нових препаратів

Фармацевтична компанія АТ “Фармак” відкрила дільницю з виробництва ліків у небулах (використовуються для інгаляцій під час лікування захворювань дихальних шляхів) та випустила на ринок 11 нових продуктів.

Зазначається, що компанія планує до кінця 2022 року випустити на ринок ще шість нових лікарських засобів.

Як повідомляється в пресрелізі компанії, серед 11 нових препаратів, зокрема, препарати для лікування дихальних шляхів та бронхіальної астми, тромбозу та гострого інфаркту міокарда, рентгеноконтрастні, протизапальні, знеболювальні та вітаміни для дітей.

«Наша компанія – не лише лідер з виробництва та експорту фармацевтичної продукції, але й найбільший платник податків у галузі. Тому сьогодні перед нами стоять одразу два важливі завдання: забезпечити українців якісними ліками і наповнювати державний бюджет податками. І ми це робимо. Більше того, 28 лютого, в самий розпал війни, ми сплатили податки наперед, адже розуміли, наскільки важливою для держави залишається підтримка бізнесу», – зазначає виконавчий директор «Фармак» Володимир Костюк.

Нагадуємо, під час воєнних дій фармацевтична компанія зазнала значних збитків через знищення частини сировинних і товарних запасів.

За інформацією “Фармаку”, втрати через пожежу на початку війни на складі, де зберігалися готові ліки, сировина для препаратів, первинна упаковка, становили близько 1,5 млрд грн.

Джерело: Інтерфакс-Україна


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook