«Фармак» відкрив нову дільницю з виробництва критично важливих ліків

Український бізнес не лише продовжує стабільно працювати, а й інвестує в розвиток галузей та економіки навіть під час війни. Нещодавно фармацевтична компанія «Фармак» відкрила нову дільницю з виробництва ліків у небулах, будівництво якої розпочала до початку повномасштабного російського вторгнення в Україну.

Про це повідомляє пресслужба компанії «Фармак».

Ліки у небулах призначені для інгаляційного введення, і розпилюються за допомогою небулайзерів. Така технологія, яку ще називають небулайзерною терапією, дозволяє ефективно лікувати алергічні та запальні захворювання дихальних шляхів. Окрім того, на новій дільниці будуть виготовлятися асептичні очні краплі та інші стерильні препарати у поліетиленових флаконах.

«Ми не маємо права зупинятися. Війна не залишає нам вибору. Ми повинні працювати ще краще, чіткіше та оперативніше. Адже саме в такі кризові періоди українці особливо потребують якісних сучасних лікарських засобів», – зазначив Володимир Костюк, виконавчий директор компанії «Фармак».

Що відомо про нову дільницю від «Фармак»?

Інвестиція у проєкт склала 9 млн євро – на виробничому майданчику встановлено надсучасне обладнання з ЄС та США. Дільниця оснащена передовими діджитал рішеннями, що дають змогу оператору не втручатися у процес приготування ліків, а лише контролювати його на цифровій панелі. Розрахункова потужність нової дільниці складає до 40 млн небул на рік.

Джерело: Forbes


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook