Фармацевтичний ринок контролю якості до 2027 року становитиме 9,7 мільярдів доларів

Дослідження ринку показують, що збільшення інвестицій у фармацевтичні дослідження та розробку, а також досягнення технологій сприятимуть зростанню ринку контролю якості.

Згідно з новим звітом про дослідження ринку, очікується, що глобальний ринок фармацевтичного контролю якості (QC) досягне $ 9 696,72 млн. до 2027 р., зростаючи з річними темпами 12,1% в період 2020-2027 рр. Контроль якості проводиться для забезпечення ідентичності та чистоти певного фармацевтичного продукту і є невід’ємною частиною фармацевтичної промисловості.

Інструменти контролю якості на фармринку мають вищий за норму попит на засоби контролю якості протягом пандемії COVID-19. Причинами є зростання фармацевтичної промисловості за рахунок збільшення інвестицій та розвитку продукції, випуск нових лікарських засобів та великі витрати на R&D, швидкий прогрес у технологіях, зміна регуляторної політики щодо фармацевтики.
Основним фактором, що стримує ріст ринку, були технічні проблеми з системами контролю якості.

Після товарів, сегмент приладів є найбільшим, оскільки він охоплює широкий спектр продукції та обладнання. Згідно з звітом, сегмент послуг, як очікується, буде швидко зростати. Послуги призначені для вирішення проблем на різних етапах для ефективного управління якістю та, як правило, надаються у формі профілактичного контролю якості, коригуючого контролю якості та лабораторій. Інший тип товару – витратні матеріали, основні матеріали, що використовуються для підтримки виробництва або які контактують з продуктом під час виготовлення, але можуть не бути частиною кінцевого продукту.

За типом аналізу тестування на стерильність є найбільшим і найбільш швидкозростаючим сегментом і є ключовою вимогою GMP для стерильності фармацевтичних препаратів, медичних виробів та матеріалів. Тестування на стерильність поділяли на три категорії: мембранна фільтрація, прямий посів та інші (бактеріостатичне та фунгістатичне). Інші типи аналізу включають тестування для вимірювання рівня мікробного забруднення в продукті; перевірка стійкості; тестування для виявлення речовин, які можуть мігрувати з полімерного, металевого або скляного матеріалу у пацієнта; випробування сировини; та інші методи, такі як тестування на антимікробну ефективність та залишковий розчинник.

Найбільшим сегментом тестування побічних ефектів є вакцини. Щодо вакцин, тестування ризиків є однією з необхідних процедур контролю якості, що складається з тестів in vitro, in vivo, або обидва. Сегмент тестування побічних ефектів є найбільш швидкозростаючим, їх контроль якості передбачає тести на ідентичність, чистоту та конкурсне тестування.

За регіонами ріст в Америці зумовлений введенням Управлінням з контролю за продуктами та ліками США (FDA) плану в галузі боротьби з наркотиками для виведення на ринок генеричних препаратів, що вимагає тестування на контроль якості.
В Європі спостерігається збільшення витрат на дослідження та розробку, що є рушієм зростання ринку контролю якості. Очікується, що в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні зростання інвестицій у фармацевтику буде стимулювати ринок. Що стосується Близького Сходу та Африки, зростаючі витрати на R&D, розширення фармацевтичної галузі та політика регулювання уряду, як очікується, будуть стимулювати зростання ринку протягом прогнозованого періоду.

Основними гравцями на ринку фармацевтичного контролю якості є Merck KGaA, bioMérieux SA, Charles River Laboratories International Inc., Sartorius AG, WuXi AppTec, Thermo Fisher Scientific Inc., SGS SA, Eurofins Scientific and Toxikon Corporation.

Джерело: europeanpharmaceuticalreview.com


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook